CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Wysoka jakość niemieckiej służby zdrowia

Leczenie w Niemczech

gwarancja jakości dla Polaków

 

Niemiecka służba zdrowia od lat zajmuje wysokie pozycje jeżeli chodzi o jakość usług medycznych w Europie. Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu, wykupionemu w euroKV także Ty możesz korzystać z jej osiągnięć w trakcie pobytu w Niemczech.

 

Ubezpieczenie zdrowotne od 1 €/dziennie 

WSZYSTKIE RODZAJE UBEZPIECZEŃ W DE

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykaż się odpowiedzialnością, wykup już dzisiaj ubezpieczenie, by uniknąć kosztów własnych leczenia gdy nie płacisz składek.

50 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Branża budowlana cechuje się szczególnie dużą liczbą urazów, które wymagają natychmiastowego zaopatrzenia medycznego. Gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pomoc medyczną płacisz sam. 

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

New methods of surgical treatment of obesity - bariatric surgery have been developed. Every day to the Medical clinic divisions handle more than 500 visitors.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

System ubezpieczeń w Niemczech

 

Przebywając w Niemczech mamy obowiązek posiadania ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w niemieckiej kasie chorych. Niemiecki system składa się z pięciu podstawowych filarów systemu opieki zdrowotno-społecznej:

1. ubezpieczenia emerytalnego

2. ubezpieczenia zdrowotnego

3. ubezpieczenia pielęgnacyjnego

4. ubezpieczenia od wypadków przy pracy

5. ubezpieczenia na wypadek utraty pracy (bezrobocia)

Niemiecki system opieki zdrowotnej odróżnia od innych europejskich cecha szczególna, jaką jest jego dualność. Oznacza to, że w Niemczech istnieje możliwość na równych prawach korzystania z systemu prywatnego (PKV) i ustawowego (GKV) ubezpieczenia zdrowotnego.

 

Ubezpiecz się już dziś za 1 € dziennie w euroKV !

 

Nasza oferta w liczbach


  • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
  • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
  • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
  • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka     w Care-online


Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

dr Martin Schulz / dentysta

 

Moimi pacjentami jest bardzo wielu Polaków, którzy wykupili ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. Dzięki temu mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych w moim gabinecie.

dr Laura Steiner / pediatra

 

Rodzice polskich dzieci mieszkających w Niemczech dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online korzystają z mojego leczenia bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. 

Martha Heckmann / dyrektor szpitala


Pacjentami mojego szpitala bardzo często są Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech. Dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online ich leczenie przebiega sprawnie, a pacjenci są zadowoleni.

dr Patrick Fischer / ginekolog

 

Coraz więcej Polek, mieszkających w Niemczech korzysta z moim porad medycznych. Rocznie prowadzę kilkadziesiąt ciąż polskich matek. Mogą sobie pozwolić na moją specjalistyczną pomoc medyczną dzięki ubezpieczeniu.

REJESTRACJA GEWERBE 

By założyć firmę gewerbe w Niemczech, wcale nie musisz opuszczać Polski - Carebiuro do Twoich usług

Koszty gewerbe

Obsługa gewerbe przez Carebiuro

Co zapewniamy w promocyjnych cenach:

użyczenie adresu zameldowania dla firmy - gewerbe, umożliwiający jej prowadzenie w Niemczech

skompletowanie dokumentów, wypełnienie wniosku oraz rejestrację firmy

pozyskanie numeru identyfikacji podatkowej lub/i numeru VAT

rejestrację w branżowej izbie rzemieślniczej lub handlowej - dla branży budowlanej konieczne

rejestrację w kasie chorych - zapewnienie ubezpieczenia zdrowotnego prywatnego lub państwowego

pełne usługi księgowe i optymalizację podatkową

BRAK UBEZPIECZENIA

TO KOSZTUJE !

Pobyt w Niemczech bez ubezpieczenia?

To się nie opłaca !

Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego jest jednym z podstawowych obowiązków osoby, która pracuje lub prowadzi firmę w Niemczech. Brak ubezpieczenia nie tylko pozbawia nas dostępu do służby zdrowia lecz w skrajnych wypadkach grozi nam deportacją do Polski.

Każda osoba przebywająca w Niemczech ponad 3 miesiące musi się ubezpieczyć, by nie zostać uznaną za osobę łamiącą prawo i w przypadku cudzoziemców nie być deportowaną do kraju pochodzenia.

Niewypełnienie obowiązku ubezpieczenia może w przyszłości wiązać się też z nadpłaceniem składek wstecz lub nawet karą.

Poza tym brak ubezpieczenia w przypadku wystąpienia choroby czy wypadku może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami. W przypadku konieczności leczenia ambulatoryjnego lub korzystania z pomocy medycznej w szpitalu koszty leczenia są bardzo wysokie i muszą być regulowane z własnej kieszeni.

Koszt składki ubezpieczeniowej oblicza się w przypadku państwowego ubezpieczenia od wysokości dochodu, w przypadku prywatnej kasy chorych od wieku i stanu zdrowia stwierdzonego w momencie zawierania umowy. Składki ubezpieczenia zdrowotnego wcale nie muszą być bardzo drogie. Istnieje kilka podstawowych taryf, w których miesięczna składka wynosi zaledwie kilkadziesiąt €. Są to specjalne taryfy dla osób przyjeżdżających do Niemiec i niezdecydowanych na długość pobytu w Niemczech.GEWERBE PO POLSKU

01

Zasady prowadzenia gewerbe

Prowadzenie gewerbe czyli samodzielnej działalności gospodarczej w Niemczech to nic innego jak prowadzenie firmy jednoosobowej gdzie właściciel jest jednocześnie pracownikiem firmy. Z faktycznym prowadzeniem działalności gospodarczej mamy do czynienia, jeżeli osoba prowadząca działalność gewerbe:

► sama ustala czas, miejsce i wymiar czasu pracy,

► posiada więcej niż jednego kontrahenta lub stara się o pozyskanie nowych kontrahentów,

► posiada własne pomieszczenia, narzędzia pracy, odzież roboczą,

► nie jest organizacyjnie włączona w inne przedsiębiorstwo,

► nie była wcześniej pracownikiem innego przedsiębiorstwa, na rzecz, którego świadczy obecnie usługi w ramach własnej działalności,

► ponosi ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej (odpowiada z tytułu rękojmi za wykonane prace, wynagrodzenie naliczane jest od wykonanej pracy, nie na podstawie stawki godzinowej),

► sama organizuje swoje przedsiębiorstwo (rejestracja przedsiębiorstwa, najem pomieszczeń, wystawianie faktur, rachunkowość).

02

Gewerbe bez meldunku

Nie masz adresu zameldowania dla firmy w Niemczech? To nie kłopot - zgłoś się do Carebiuro, zapewnimy Ci adres zameldowania dla gewerbe na podstawie umowy użyczenia adresu zameldowania, dzięki czemu będziesz mógł zarejestrować gewerbe w DE.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej i nieskomplikowanej rejestracji gewerbe bez konieczności meldunku, powinieneś bezwzględnie rozważyć powierzenie tego zadania specjalistycznej firmie np. Carebiuro.

Rozpoczynając z nami współpracę możesz liczyć nie tylko na adres ale i własną stronę www, pieczątki, maila, szyld, druki firmowe i rejestrację firmy. Nie będziesz musiał chodzić po urzędach, rozmawiać z urzędnikami, wypełniać formularzy po niemiecku. Ponadto zagwarantujemy Ci pomoc w prowadzeniu księgowości, minimalizacji kosztów i maksymalizacji przychodów.

03

Konto w Niemczech bez meldunku

Zgodnie z prawem unijnym jeśli mieszkasz legalnie w jednym z krajów UE, masz prawo do otworzenia tzw. podstawowego rachunku płatniczego. Bank nie może odmówić Ci otworzenia podstawowego rachunku płatniczego tylko dlatego, że nie mieszkasz w kraju, w którym bank ma swoją siedzibę. Najpóźniej w momencie założenia firmy lub podjęcia pracy w Niemczech będzie Ci potrzebne konto bankowe, do bezgotówkowych transakcji finansowych.