CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Brak ubezpieczenia 

Ryzykujesz? Oszczędzasz? To może Cię drogo kosztować !


Czy wiesz, że brak ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech może wiązać się z nadpłaceniem składek wstecz lub nawet karą finansową, a nawet administracyjnym wydaleniem - deportacją do Polski? 

Poza tym brak ubezpieczenia w przypadku wystąpienia choroby czy wypadku może wiązać się z bardzo wysokimi kosztami leczenia, które będziesz zmuszony ponosić z własnej kieszeni. Zadbaj już dziś o swoje obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne gdy prowadzisz gewerbe w Niemczech. 

3 ubezpieczenia w cenie 1 ?

Oczywiście w euroKV 

zdrowotne

OC

NW

od 1 € dziennie !

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI I OPIEKUNEK SENIORA

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykaż się odpowiedzialnością, wykup już dzisiaj ubezpieczenie, by uniknąć kosztów własnych leczenia gdy nie płacisz składek.

50 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Branża budowlana cechuje się szczególnie dużą liczbą urazów, które wymagają natychmiastowego zaopatrzenia medycznego. Gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pomoc medyczną płacisz sam. 

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

New methods of surgical treatment of obesity - bariatric surgery have been developed. Every day to the Medical clinic divisions handle more than 500 visitors.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

Karta plastikowa euroKV


Karta plastikowa to wygodna, nowoczesna forma pomocy w obsłudze ubezpieczenia wykupionego w euroKV. Dzięki niej nie musisz już pamiętać numeru swojej polisy ani numerów kontaktowych do doradców, którzy będą służyć Ci pomocą w języku polskim w przypadku choroby i konieczności skorzystania z niemieckiej służby zdrowia.

Aplikacja ubezpieczeniowa na telefon


Jesteś nowoczesny? Nadążasz za nowinkami technicznymi?

Masz smartfona?

Wykup ubezpieczenie zdrowotne w euroKV i otrzymaj GRATIS aplikację na Twój telefon. Pozwoli Ci ona na bieżącą obsługę polisy, przypomni o terminach, numerze polisy i kontaktach do doradców ubezpieczeniowych.Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

dr Martin Schulz / dentysta

 

Moimi pacjentami jest bardzo wielu Polaków, którzy wykupili ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. Dzięki temu mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych w moim gabinecie.

dr Laura Steiner / pediatra

 

Rodzice polskich dzieci mieszkających w Niemczech dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online korzystają z mojego leczenia bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. 

Martha Heckmann / dyrektor szpitala


Pacjentami mojego szpitala bardzo często są Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech. Dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online ich leczenie przebiega sprawnie, a pacjenci są zadowoleni.

dr Patrick Fischer / ginekolog

 

Coraz więcej Polek, mieszkających w Niemczech korzysta z moim porad medycznych. Rocznie prowadzę kilkadziesiąt ciąż polskich matek. Mogą sobie pozwolić na moją specjalistyczną pomoc medyczną dzięki ubezpieczeniu.

GEWERBE PO POLSKU

Nawet gdy nie mówisz po niemiecku możesz mieć swoją firmę w Niemczech

Założenie firmy w Niemczech może nieść za sobą wiele korzyści oraz umożliwić nam realizację naszej własnej wizji zawodowej. Będąc niezależnym przedsiębiorcą w Niemczech i zarabiając w € oraz korzystając z licznych dogodności, jakie zapewnia niemiecki system tamtejszym podatnikom będzie to ze wszech miar polecane. Procedura założenia firmy w Niemczech wbrew pozorom nie jest trudniejsza od tej w porównaniu z polską. Jednakże bez znajomości języka niemieckiego czy przepisów tamtejszego prawa może to być zadanie dość trudne.

Dlatego warto zawsze skonsultować się z doradcą podatkowym kancelarii Carebiuro, który pomoże w procesie rejestracji i zapewni nam skuteczną rejestrację firmy w Niemczech.

Koszty gewerbe 2020

Ile to kosztuje w Carebiuro i co zawiera obsługa w zryczałtowanej stawce za prowadzenie firmy. Prześledźmy to na przykładzie gewerbe dla opiekunki seniora:

Obsługa gewerbe koszty dla opiekunki

Otwarcie gewerbe to 50 € jednorazowo – zawiera skompletowanie dokumentów, wypełnienie i złożenie wniosku do niemieckiego urzędu gminy

A następnie to koszt tylko 35 € / miesiąc, który obejmuje:

►         adres siedziby dla Twojej gewerbe

►         odbiór korespondencji

►         korespondencję z urzędami niemieckimi

►         wirtualny rachunek, czyli możesz mieć rachunek dla firmy

►         wystawianie rachunków za Twoją pracę – do 5 rachunków miesięcznie

►         indywidualna pieczątka firmowa – zupełnie darmowa

►         wizytówki firmowe Twojej gewerbe

►         strona internetowa, dzięki której zwiększysz swoje szanse na świetne oferty pracy i pokażesz się pracodawcom jako profesjonalistka

Super oferta w Carebiuro – przeniesienie firmy z innego biura – rejestracja 0,00 € - wszystkie formalności załatwia Carebiuro, niczym się nie martwisz !

Masz gewerbe - wykup ubezpieczenie

Ubezpieczenie 3 w 1 za 1 € dziennie?

Sprawdź u konsultanta euroKV !

GEWERBE SKŁADKI 

Każdy właściciel gewerbe musi płacić składki na ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech, ale warto !

Co daje składka ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w euroKV?

  1. przeznaczona dla osób pracujących w Niemczech np. na własnej działalności gospodarczej. Jest ona pełnym zabezpieczeniem podstawowych potrzeb medycznych oraz potrzeb po wypadku i przy ponoszeniu odpowiedzialności cywilnej
  2. medycznie konieczne leczenie ambulatoryjne
  3. przepisane leki i środki zaradcze
  4. środki okulistyczne (okulary, soczewki itp.) do 100,00 EUR po okresie oczekiwania wynoszącym 6 miesięcy
  5. leczenie szpitalne w ogólnej klasie opieki (pokoje wieloosobowe) - bez usług opcjonalnych
  6. leczenie przeciwbólowe stomatologiczne, w tym wypełnienia stomatologiczne
  7. medycznie niezbędne protezy do y 
  8. transport chorego w Niemczech i do Polski

DOKUMENTY DO GEWERBE

01

Zbierz dokumenty

Do rejestracji firmy gewerbe w Niemczech potrzebujesz skompletowania niezbędnych dokumentów:

► dokument poświadczający zameldowanie firmy w Niemczech – jeżeli nie posiadasz adresu meldunkowego dla firmy, możesz go uzyskać na zasadzie umowy użyczenia, którą to usługę oferuje w ramach swojej działalności kancelaria Carebiuro,

► formularz rejestracji podatkowej

► zaświadczenie o meldunku firmy i posiadaniu siedziby firmy dla celów podatkowych zagranicznych urzędów finansowych

► kopia dwustronna dowodu osobistego

02

Przekaż dokumenty do Carebiuro

Zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów od księgowości i podatków Carebiuro.

 

Dzięki pogłębionej wiedzy polskich księgowych w zakresie niemieckich podatków oraz optymalizacji podatkowej, którą możemy zastosować w trakcie współpracy z Twoją firmą, działającą w dowolnym miejscu w Niemczech prowadzimy regularną, zaawansowaną księgowość włącznie z wypełnianiem i składaniem deklaracji, których zoptymalizowana zawartość gwarantuje szybki i wysoki zwrot podatku.

 

Za niewysoką, zryczałtowaną opłatą miesięczną macie pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach, księgowość jest prowadzona solidnie i systematycznie a kontakt z urzędem skarbowym utrzymywany fachowo w przypadku takiej konieczności.

03

Ciesz się gewerbe w Niemczech 

Korzyści z prowadzenia gewerbe w Niemczech

► wysoka kwota wolna od podatku, która w roku 2019 wynosiła już 9168 € na jedną osobę a w przypadku małżeństwa dwukrotność tej sumy, jest to kwota, do jakiej możemy osiągnąć dochody bez konieczności regulowania od nich podatków,

 

► ulgi, jakie podatnik może odliczyć od dochodu

 

► zasiłki rodzinne i socjalne

 

► dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu dostęp do niemieckiej służby zdrowia oferującej usługi medyczne na europejskim poziomie