CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Korzystne ubezpieczenie dla gewerbe

Dlaczego Care-online


Care-online - specjaliści od tanich ubezpieczeń dla Polaków w Niemczech. Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy przy wyborze ubezpieczenia gdy mieszkasz, pracujesz lub prowadzisz firmę w DE?

► mamy wieloletnie doświadczenie na rynku niemieckich ubezpieczeń

► znamy preferencje Polaków, związane z niemieckimi ubezpieczeniami 

► wiemy, jak dopasować ubezpieczenie dla każdej gewerbe w każdej branży

► ubezpieczenie zdrowotne to u nas pakiet obejmujący OC + NW

► mamy najtańsze ubezpieczenia dla gewerbe na niemieckim rynku i stale uzupełniamy naszą ofertę

►  mówimy po polsku i niemiecku

►  niemieckie ubezpieczenie możesz u nas wykupić nawet nie wychodząc z domu w Polsce - obsługa online, emailem

► bo znamy się na ubezpieczeniach !

Ubezpieczenie od 1 € dziennie?

Z Care-online to możliwe !

Twoja firma w Niemczech

w 24 h

 

Jak to możliwe, że można założyć firmę w Niemczech nawet w 24 godziny i to w dodatku bez wychodzenia z domu?

Z polskim biurem Carebiuro to nie wysiłek, to standard !

Wystarczy, że zgłosisz się do doradcy biznesowego Carebiuro - online, mailem, nawiążesz kontakt przez WhatsApp czy Messengera, ustalicie miejsce rejestracji firmy, formę prawną działalności, przekażesz nam skompletowane dokumenty a Carebiuro zajmie się wszystkimi formalnościami.

Co więcej, nawet gdy nie masz meldunku w Niemczech, nadal masz szansę założyć firmę w DE w 24 godziny.

A to dzięki usłudze użyczenia adresu zameldowania tzw. wirtualnego biura, dzięki któremu posiądziesz adres w Niemczech, nie tylko do rejestracji firmy ale i do obsługi korespondencji i kontaktów z wszystkimi urzędami w Niemczech.

W ramach usługi użyczenia adresu meldunkowego możesz zażyczyć sobie też pełnej obsługi administracyjnej Twojej firmy, takiej jak:

► prowadzenie korespondencji i odpowiadanie na pisma urzędowe

► archiwizacja dokumentów

► reprezentacja przed niemieckimi urzędami

► prowadzenie firmy i rozliczanie podatków

Zapoznaj się z możliwościami, jakie daje Ci prowadzenie firmy w Niemczech i nie zwlekaj - to same korzyści dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

 

Czym różnią się od siebie niemieckie ubezpieczenia

Państwowe ubezpieczenie GKV

► nie jest dostępne dla wszystkich Polaków

►  wysokość składki uzależniona od dochodów

►  kolejki do specjalistów jak w Polsce

►  leczenie tylko w państwowych szpitalach

►  nie pokrywa wszystkich usług medycznych, konieczność dopłaty np. za pobyt w szpitalu, do leczenia stomatologicznego czy za transport chorego do PL, którego koszt może wynieść nawet kilka tysięcy €

Prywatne ubezpieczenie PKV

► jest dostępne dla wszystkich Polaków

►  wysokość składki uzależniona od zakresu ubezpieczenia i Twoich możliwości finansowych

►  bez kolejek do specjalistów

►  leczenie w państwowych i prywatnych szpitalach

►  pokrywa koszt wszystkich usług medycznych,  oraz transportu chorego do PL


Plastikowa karta dla ubezpieczonych w euroKV

 

Plastikowa karta dla ubezpieczonych w euroKV daje Ci pełną wygodę i spokój w trakcie korzystania z polisy w Niemczech. Masz ubezpieczenie z euroKV, masz kartę, na której zawarte są wszystkie najważniejsze informacje, związane z Twoim ubezpieczeniem. Wyłącz pamięć, włącz kartę euroKV i ciesz się wsparciem i swobodą ubezpieczeniową w DE.

Ubezpieczenie przez telefon ? Tak !

Czy wiesz, że ubezpieczenie zdrowotne w euroKV możesz wykupić też telefonicznie? Wystarczy jedna rozmowa, ustaliśmy warunki i zakres Twojego ubezpieczenia i masz ubezpieczenie. Jesteś w drodze do Niemiec? Zapomniałeś o ubezpieczeniu? To żaden problem - zadzwoń do nas, a my załatwimy wszystkie formalności a polisę prześlemy Ci na maila.

Ubezpieczenie dla opiekunki na gewerbe

Czy opiekunka seniora w Niemczech może pracować na własny rachunek, czy jest skazana na pracę w agencji i dzielenie się z nią swoimi dochodami?

Oczywiście, że nie. Coraz częściej polskie opiekunki w Niemczech decydują się na założenie własnej firmy gewerbe i prowadzenie samodzielnej firmy jednoosobowej. Korzyści z posiadania własnej firmy w Niemczech są nieograniczone, a łatwość jej rejestracji potwierdza się w coraz większej ilości gewerbe wśród opiekunek.

Jak założyć gewerbe dla opiekunki? Możesz zrobić to samodzielnie, jednakże nie posiadając wcześniejszego doświadczenia w kontaktach z niemieckimi urzędami, warto to zadanie powierzyć specjalistom, którzy wyręczą się w następujących zadaniach, związanych z rejestracją i prowadzeniem gewerbe:

►  rejestracja firmy w urzędzie

►  rejestracja podatnika 

►  zameldowanie, gdy go nie posiadasz na terenie Niemiec

►  prowadzenie księgowości

► rozliczanie podatków

Przemyśl już dziś, czy nie warto zainwestować w założenie własnej gewerbe w Niemczech i ciesz się swobodą gospodarczą i przywilejami niemieckiego przedsiębiorcy.

Rozumiemy, że coraz większa liczba Polaków decyduje się na emigrację zawodową do Niemiec, i... nie narzekają na ten wybór. Szczególnie dobrze radzą sobie tutaj specjaliści z branży budowlanej, która w Niemczech może liczyć na szczególnie wysokie wynagrodzenia.

Samo założenie firmy w branży budowlanej nie jest trudne, zwłaszcza gdy skorzystasz z pomocy profesjonalistów, zajmujących się tym zawodowo. Wtedy możesz liczyć na wszechstronną pomoc i rejestrację Twojej firmy krok po kroku:

► weryfikacja niezbędnych dokumentów, wypełnienie wniosku oraz rejestracja firmy w urzędzie gminy

► zameldowanie lub użyczenie adresu zameldowania dla osób nieposiadających adresu, lub nieplanujących osiedlania się w Niemczech – jego posiadanie jest warunkiem niezbędnym do rejestracji działalności

► nadanie numeru identyfikacji podatkowej przez urząd skarbowy właściwy dla lokalizacji firmy

► rejestracja podatnika VAT – obowiązkowa dla branży budowlanej

► wybór klasy podatkowej

► prowadzenie księgowości

► optymalizacja podatkowa – rozliczanie podatków, składanie deklaracji podatkowych, doradztwo finansowe

Powierz założenie gewerbe specjalistom i ciesz się już dziś wysokimi zarobkami i korzyściami z prowadzenia gewerbe budowlanej w Niemczech.


03

Gewerbe w Niemczech rejestracja z Polski

Świat się kurczy, technologia pomaga nam żyć i załatwiać wszystkie sprawy z każdego miejsca na globie. Dlatego wcale nie musisz wychodzić z domu w Polsce, żeby założyć firmę gewerbe w Niemczech. 

Tak założysz firmę gewerbe z Carebiuro. Wystarczy jeden telefon, mail, rozmowa na Messengerze czy WhatssApp i zaczynamy działać byś mógł cieszyć się posiadaniem firmy w Niemczech nawet w 24 godziny od zgłoszenia się do naszego doradcy.

Nie masz zamiaru mieszkać w Niemczech, tylko przyjeżdżać na wykonanie zleceń? To też nie problem, ponieważ jedną z naszych usług jest użyczanie adresu zameldowania, koniecznego do rejestracji każdego rodzaju działalności w Niemczech.

Masz dzięki Carebiuro meldunek w DE, masz gewerbe w dowolnym miejscu tego kraju i możesz zaczynać działalność.


Gewerbe dla handlu na Amazon

 

Osoby chcące prowadzić działalność handlową za pośrednictwem platformy Amazon winny zapoznać się przed rozpoczęciem sprzedaży z ogólnymi zasadami, które pozwalają na legalną działalność. Jeśli sprzedajesz towary przez internet do klientów w innych krajach UE za pomocą realizacji przez Amazon (FBA), wtedy musisz się prawdopodobnie zarejestrować jako podatnik VAT w krajach Twoich klientów. Założenie gewerbe dla celów handlowych na Amazon jest podobne jak w przypadku innych branż, natomiast tutaj niemieckie prawo narzuca pewne obowiązki, które każdy właściciel gewerbe musi spełnić:

przedsiębiorca prowadzący sprzedaż towarów spoza Unii Europejskiej na jej terenie winien być zarejestrowany jak podatnik w kraju magazynowania towarów w magazynach Amazona,

► każdy przedsiębiorca po przekroczeniu krajowego progu sprzedaży w € musi zarejestrować się jako podatnik VAT w kraju, w którym limit został przekroczony,

►  każdy przedsiębiorca działający na terenie Unii Europejskiej po przekroczeniu progu sprzedaży wysyłkowej w innym państwie winien zarejestrować się jako podatnik VAT w kraju docelowym,

►  każdy przedsiębiorca spoza Unii Europejskiej magazynując i prowadząc sprzedaż na terenie innych państw członkowskich winien zarejestrować się jako podatnik VAT w kraju, w którym korzysta z magazynów do przechowywania swoich towarów.

Prowadzenie firmy handlowej w Niemczech szczególnie tej działającej na Amazon wiąże się z wieloma obowiązkami, które zwykle są nie tylko czaso ale i pracochłonne. Dlatego sięgnięcie po pomoc specjalistów od księgowości i podatków Carebiuro może być świetnym ułatwieniem i da Ci pewność, ze Twoje rozliczenia będą w jak najlepszym porządku.