CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Ubezpieczenie dla Polaków

w DE

Gdy wyjeżdżasz turystycznie
Gdy jedziesz na studia
Gdy zakładasz gewerbe
Dla opiekunek
Dla budowlanki
Dla pracowników sezonowych

Aplikacja mobilna w Eurokv

Nowoczesna technologia w służbie ubezpieczeń i Twojego bezpieczeństwa medycznego w Niemczech? Ależ tak!

Każda osoba, która wykupuje ubezpieczenie zdrowotne w euroKV otrzymuje automatycznie unikalną, dedykowaną dla osoby ubezpieczonej aplikację mobilną, pozwalającą na proste zarządzanie ubezpieczeniem zdrowotnym i łatwy dostęp do wszystkich danych ubezpieczonego. W chwili choroby, wypadku dzięki aplikacji masz dostęp do numeru polisy oraz kontaktów do doradców ubezpieczeniowych, mówiących po polsku. Twoja karta ubezpieczeniowa

w EuroKV.de


Nowość na rynku ubezpieczeń - tylko  z euroKV. Wykup ubezpieczenie zdrowotne już od 1 €/dziennie, a otrzymasz zupełnie GRATIS kartę ubezpieczeniową do obsługi Twojego leczenia w Niemczech. Z kartą nie musisz pamiętać numeru swojej polisy, nie musisz też pamiętać kontaktu do swojego doradcy ubezpieczeniowego. Wszystko masz na karcie !

Ubezpieczenie samochodu

w Niemczech

 

Najtańsze ubezpieczenia ubezpieczenie samochodu w Niemczech w każdej z kategorii:

► OC (Haftpflicht) 

► małe AC (Teilkasko)

► uzupełnienie AC (Vollkasko)

znajdziesz w euroKV.

Co ma wpływ na wysokość ubezpieczenia samochodu

w Niemczech? 

rocznik produkcji i model samochodu - składka jest przypisana zawsze do pojazdu nie do właściciela,

data urodzenia kierowcy - podobnie jak w Polsce, im kierowca jest młodszy tym składka wyższa,

data wydania naszego prawa jazdy - im większe mamy doświadczenie w prowadzeniu auta tym składka może być niższa.

Sprawdź u doradcy euroKV jak możesz ubezpieczyć niedrogo i szybko swoje auto w Niemczech.

 

Ubezpieczenie psa

w Niemczech

Wyjeżdżasz lub mieszkasz w Niemczech ze swoim czworonożnym pupilem? Wiedz, że jesteś odpowiedzialny za szkody, jakie wyrządzi Twoje zwierzę. Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) jest w Niemczech bardzo popularne, ponieważ chroni właściciela zwierzęcia przed samodzielnym płaceniem za ewentualne szkody spowodowane przez zwierzę.

Ofert ubezpieczeniowych zwierząt jest bardzo dużo - ich zakres zależy od gatunku zwierzęcia, jego wielkości i zasobności Twojego portfela.

Chcesz poznać oferty OC dla Twojego zwierzaka? skontaktuj się z doradcą euroKV, który dobierze najbardziej trafne, dostosowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie OC dla psa czy kota.

Zalety ubezpieczenia

w EuroKV

EuoKV.pl -to super propozycja na ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech


Ubezpieczenie zdrowotne wykupione w euroKV to doskonały wybór, gdy nie chcesz przepłacać, a chcesz sobie zapewnić ochronę zdrowotną i dostęp do niemieckiej służby zdrowia w trakcie pobytu w DE o dowolnym charakterze.

     Skuteczne  w każdym leczeniu

     Uniwersalne w każdym wieku

     Pomocne w każdej sytuacji

     Elastycznie dopasowane do Ciebie

     Rozsądnie skalkulowane 

03

Tanie bo od 1 € dziennie

Czy wiesz, że w euroKV ubezpieczenie możesz mieć już za 1 € dziennie? Zapytaj doradcę ubezpieczeniowego euroKV o super tanie, super skuteczne, super dopasowane do Ciebie ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech.


Pytania dotyczące niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych

Kto musi mieć ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech?

Zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach wprowadzoną już w 2009 roku, ubezpieczenie zdrowotne musi mieć w Niemczech każda osoba przebywająca na terenie tego kraju. W przypadku Polaków - w zależności od charakteru pobytu w Niemczech może to być ubezpieczenie EKUZ, ubezpieczenie państwowe lub prywatne z niemieckiej kasy chorych.

Czy mogę kupić niemieckie ubezpieczenie z Polski?

Oczywiście, że tak. By zakupić ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech, nie musisz pojawiać się w siedzibie towarzystwa ubezpieczeniowego w tym kraju, czy w siedzibie euroKV. Nasi doradcy dobiorą dla Ciebie ubezpieczenie zdrowotne bez wychodzenia z domu. Ofertę prześlemy mailem, szczegóły ustalimy na WhatsApp czy Messengerze. 

Konsekwencje braku ubezpieczenia zdrowotnego w DE

Konsekwencje braku ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech są tak administracyjno-prawne, jak i finansowe. Brak ubezpieczenia to naruszenie ustawy o ubezpieczeniach społecznych w Niemczech oraz naruszenie traktatu UE, stanowiącego o swobodzie przemieszczania się i obowiązku ubezpieczeniowym oraz konieczność płacenia za leczenie z własnej kieszeni, a to może okazać się bardzo kosztowne.

Kredyt w Niemczech


By otrzymać kredyt w Niemczech, musisz spełnić 3 warunki:

 • mieć ukończone 18 lat

 • posiadać adres w Niemczech

 • posiadać regularne dochody 

Zatem pracując np. w charakterze opiekunki na umowę o pracę lub prowadząc firmę budowlaną masz szansę na pozyskanie korzystnego kredytu w Niemczech. Polacy najczęściej sięgają po typy kredytów:

 • kredyt konsumencki do 50000 €
 • kredyt samochodowy 
 • kredyt w ROR - gdy posiadasz konto bankowe
 • kredyt na karcie kredytowej


A-B-C ubezpieczenie

w Niemczech

01

Gewerbe a ubezpieczenie

Gewerbe czyli najprostsza forma prawna działalności gospodarczej, jaką wybierają Polacy w Niemczech, tutaj znajdujący możliwość rozwoju zawodowego za godne pieniądze łączy się z jednej strony z korzyściami, jakich nie można się spodziewać prowadząc firmę w Polsce, takimi jak:


 1. wysoka kwota wolna od podatku
 2. możliwość pozyskania dofinansowania na działalność
 3. łatwodostępne kredyty
 4. odliczanie kosztów prowadzenia podwójnego gospodarstwa w PL i DE od podatków

z drugiej nakłada na właściciela gewerbe pewne obowiązki, z których jednym z najważniejszych jest posiadanie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w niemieckiej kasie chorych.

Pamiętaj, prowadzenie gewerbe w Niemczech nie zezwala na korzystanie z ubezpieczenia turystycznego z Polski. Masz obowiązek ubezpieczyć się w Niemczech.

Więc skontaktuj się z doradcą euroKV i już dziś wykup niedrogie, skuteczne ubezpieczenie zdrowotne

już od 1 €/dziennie.

02

Gewerba brak ubezpieczenia

Żaden właściciel gewerbe. czyli jednoosobowej działalności gospodarczej w Niemczech nie może sobie pozwolić na brak ubezpieczenia zdrowotnego. Raz, że jest to zabronione i każdy przedsiębiorca w Niemczech musi mieć ubezpieczenie, dwa, że brak ubezpieczenia zdrowotnego to konieczność regulowania kosztów leczenia z własnej kieszeni, a te w Niemczech są niezwykle wysokie, gdy nie posiadamy ubezpieczenia.

Należy pamiętać, że za brak ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech właściciel gewerbe może ponosić brzemienne w skutkach konsekwencje administracyjno-finansowe aż do wydalenia z terenu Niemiec włącznie.

03

Ubezpieczenie zdrowotne Niemcy gewerbe

Planujesz założenie gewerbe w Niemczech? Pomyśl nie tylko o korzyściach, jakie wynikają z prowadzenia firmy za granicą, ale i obowiązkach właściciela działalności gospodarczej. 

Jednym z podstawowych jest nabycie ubezpieczenia zdrowotnego, które pozwoli na dostęp do niemieckiej służby zdrowia i leczenia w zryczałtowanej kwocie miesięcznej składki.

Płacisz składki na ubezpieczenie? Nie musisz już nic dopłacać.

Ubezpieczenie w euroKV możesz nabyć już od

1 €/dziennie.


Ile kosztuje ubezpieczenie

w Niemczech na gewerbe

euroKV oferuje wszystkim właścicielom gewerbe szerokie spectrum ofert ubezpieczeniowych, dopasowanych do:

 1. branży (np. budowlanka, opiekunki, transport)
 2. długości pobytu
 3. preferencji, dotyczących zakresu umowy
 4. możliwości finansowych

Ubezpieczenie dla gewerbe już od 1 € / dziennie 

w cenie ubezpieczenia OC i NW

Jak znaleźć tanie ubezpieczenie zdrowotne

w Niemczech

 

Ofert ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech można znaleźć tysiące, wszystkie z gruntu wydają się podobne, większość oferuje 

Jak dostać kredyt w Niemczech

 

Prosta droga do kredytu w Niemczech wiedzie przez kilka elementów. Przede wszystkim musisz mieć meldunek w tym kraju i stałe dochody, świadczące o Twojej wiarygodności finansowej. O wiele łatwiej jest też otrzymać kredyt w banku, w którym posiadamy konto bankowe, oczywiście w niemieckim banku.

W momencie składania wniosku o kredyt osoba ubiegają się o niego musi zgodzić się na jego weryfikację w SCHUFA. 

SCHUFA jest instytucja gromadzącą informacje o kredytach, kontach bankowych i kartach kredytowych osób posiadających meldunek/konto w Niemczech. Na podstawie danych z systemu potwierdza się zdolność kredytową danego mieszkańca Niemiec. Niemieckie bank sprawdzają tu informacje przed otwarciem konta bankowego lub udzieleniem kredytu swoich klientów.