CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Plastikowa karta klienta


Gdy nabywasz ubezpieczenie zdrowotne w euroKV, możesz liczyć nie tylko na tanią, kompleksową ofertę ubezpieczeniową, ale i dostosowaną do aktualnych wymogów naszych Klientów obsługę polisy. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom wdrożyliśmy nowoczesne technologie w obsłudze. Jedną z nich jest darmowa PLASTIKOWA KARTA KLIENTA, która służy identyfikacji osoby ubezpieczonej w trakcie kontaktów z niemiecką służbą zdrowia. Masz kartę i nie musisz pamiętać swojego numeru polisy. Dzięki karcie masz też dostęp do aktualnych kontaktów z naszymi konsultantami, którzy pomogą Ci w przypadku konieczności odbycia leczenia w trakcie pobytu w Niemczech.


Najwyższy poziom opieki medycznej w Europie

 

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu, które masz obowiązek posiadać, gdy mieszkasz, jesteś zameldowany, pracujesz, prowadzisz firmę lub studiujesz w Niemczech mas dostęp do niemieckiego systemu zdrowotnego, który jest najwyżej notowany w Europie.

Nie oszczędzaj na ubezpieczeniu, to pozorna oszczędność. Już dziś wykup ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. 

Ubezpieczenie zdrowotne od 1 €/dziennie 

Ubezpieczenie Online dla Budowlańców

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykaż się odpowiedzialnością, wykup już dzisiaj ubezpieczenie, by uniknąć kosztów własnych leczenia gdy nie płacisz składek.

55 

€/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Niezbędne dla prowadzących firmę budowlaną w Niemczech. Korzystne bo pokrywa całość kosztów leczenia w niemieckich ośrodkach medycznych, w tym w szpitalach. Pozwala na odliczenie kosztów polisy co obniża podatki płacone do Finanzamt.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

Druga po budowlance branża, w której pracuje w Niemczech najwięcej Polaków. Każda opiekunka seniora ma obowiązek posiadania ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w niemieckiej kasie chorych. W euroKV znajdziesz najtańszą ofertę ubezpieczeniową na rynku.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

Dlaczego Care-online


 • mamy najkorzystniejsze cenowo składki ubezpieczeniowe dla wszystkich branż w Niemczech
 • ubezpieczamy Polaków w Niemczech od wielu lat, co pozwoliło nam na poznanie preferencji naszych rodaków, dotyczących specyfiki niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych 
 • dobieramy ubezpieczenia zdrowotne indywidualnie - razem z Klientem ustalamy skalę jakości ubezpieczenia, zakres świadczeń i motywację finansową
 • nie sprzedajemy tylko ubezpieczeń, jesteśmy z naszym klientem przez cały czas obowiązywania ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

Nasza oferta w liczbach

 

 • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
 • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
 • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
 • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka                   w Care-online

 

EuroKV i nasi partnerzy

Jak zarejestrować gewerbe?

Panując prowadzenie firmy w Niemczech warto rozpatrzyć korzystną dla Polaków formę prawną prowadzenia działalności w postaci jednoosobowej firmy zwanej gewerbe. Jej rejestracja podobnie jak w Polsce wymaga szeregu czynności, które są niezbędne, by świadczyć usługi niemieckim klientom.

1. zameldowanie - bez tego ani rusz, musisz posiadać meldunek, by pod niemieckim adresem zarejestrować firmę, możesz go pozyskać na zasadzie umowy użyczenia adresu zameldowania, jaką oferuje nasza spółka partnerska Carebiuro

2. wniosek o rejestrację - należy go wypełnić i złożyć wraz z dokumentami, takimi jak: dowód osobisty czy potwierdzenie naszych kompetencji zawodowych - dotyczy szczególnie budowlanki, do urzędu gminy

3. rejestracja podatnika w Niemczech - każda firma musi posiadać niemiecki odpowiednik polskiego numeru NIP, będzie on służyć identyfikacji firmy oraz rozliczeniom z Finanzamt

4. rejestracja do VAT - obowiązkowa w przypadku rejestracji firmy z branży budowlanej 

Na kompleksowe wsparcie w zakresie rejestracji firmy gewerbe w Niemczech możesz liczyć u naszego partnera Carebiuro.​​​​​​​

5. ubezpieczenie zdrowotne - jego nabycie jest obowiązkowe dla właściciela gewerbe, prowadząc firmę w Niemczech nie możesz się posługiwać polskim ubezpieczeniem ZUS, czy kartą EKUZ, te rodzaje ubezpieczenia pozostaw w Polsce, w Niemczech musisz mieć niemieckie ubezpieczenie


UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE  DLA GEWERBE

OD 1 €/DZIEŃ tylko w EUROKV

Aplikacja mobilna 

Aplikacja mobilna w branży ubezpieczeniowej to nowość. Nadążamy za nowinkami, by zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Masz ubezpieczenie zdrowotne z euroKV = masz aplikację mobilną na telefon. Dzięki niej nie musisz już pamiętać numeru polisy w Niemczech oraz masz dostęp do konsultantów euroKV, którzy pomogą Ci w sytuacji gdy zachorujesz za granicą.

Masz gewerbe - wykup ubezpieczenie

Tysiące ofert ubezpieczeniowych w internecie - jaką wybrać? Samodzielne wybranie trafnej polisy przez właściciela gewerbe może być trudne, a polisa może być niedopasowana do naszej sytuacji życiowe. Dlatego przy wyborze polisy warto zasięgnąć porady doradców Care-online.

Gewerbe koszty miesięczne

Ile kosztuje prowadzenie gewerbe budowlanej

w Niemczech ?


Każda działalność wymaga pewnych nakładów finansowych, czy to w Polsce, czy w Niemczech. Na szczęście samo założenie gewerbe to niski koszt a dalsze prowadzenie zależy od poziomu znajomości zasad ekonomii i podatków w Niemczech. Jeżeli nie jesteś w tym zakresie biegły, możesz powierzyć rejestrację firmy gewerbe i jej prowadzenie od strony administracyjno-księgowej specjalistom, doświadczonym w tego typu usługach, np. naszemu partnerowi Carebiuro. Podstawowe koszty gewerbe:


 • rejestracja gewerbe od 50 € 

 • dalsza obsługa gewerbe od 35 € 

 • darmowe przeniesienie firmy


Pamiętaj, że każdy właściciel gewerbe w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne. Tanią, skuteczną ofertę ubezpieczeń znajdziesz w euroKV. Zapytaj doradcę o szybkie ubezpieczenie nawet w 24 h od zgłoszenia.


UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

DLA OPIEKUNKI  OD 1 €/DZIEŃ 


Posiadając niemieckie ubezpieczenie zdrowotne masz zapewnione:

- wizyty lekarskie, w tym u stomatologa

- refundację leków

- refundację kosztów pobytu w szpitalu i transportu do Polski

- ubezpieczenie OC/NW w cenieGewerbe dla BUDOWLANKI

01

Ubezpieczenie zdrowotne dla Budowlanki w DE

Branża budowlana jest jedną z najbardziej narażonych na urazy i choroby. Dlatego posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego przez właściciela firmy budowlanej w Niemczech to nie tylko obowiązek, ale i konieczność. Dopasowane do Twojej branży, do Twoich oczekiwań ubezpieczenie pozwoli Ci na leczenie na miejscu, w Niemczech.

02

Czy ubezpieczenie jest obowiazkowe?

Posiadając aktualne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech nie musisz się martwić o pokrywanie kosztów leczenia z własnej kieszeni. Za wszystkie usługi medyczne płaci kasa chorych, w której wykupiłeś ubezpieczenie zdrowotne.

03

W cenie ubezpieczenia OC i NW

Ubezpieczenia zdrowotne wykupione w Care-online są kompleksowe. W jednej cenie składki masz zapewnione ubezpieczenie OC i NW.