CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Firma w Niemczech

Załóż firmę w Niemczech z Carebiuro

Polsko-niemiecka firma Carebiuro to klucz do Twojej działalności gospodarczej w Niemczech. Zakładanie i obsługa polskich firm to nasza specjalność. Działamy na niemieckim rynku od wielu lat, a setki zadowolonych Klientów nie może się mylić. 

Jak założyć firmę z Carebiuro? Wystarczy telefon, mail, rozmowa przez WhatsApp lub Messenger, a nasi doradcy wyręczą Cię we wszystkich obowiązkach, związanych z rejestracją firmy w DE.

Nie musisz mieszkać w Niemczech byśmy założyli dla Ciebie firmę. 

Niezawodność, wiedza merytoryczna, pełne zaplecze prawne i finansowe dla przedsiębiorców polskich w Niemczech - to Carebiuro.

 

 

 

Jednoosobowa firma budowlana w Niemczech 

Zakładamy firmę

budowlaną

w Niemczech

Jak zarejestrujesz firmę budowlaną w Niemczech z pośrednictwem kancelarii Carebiuro?

Szybko, tanio, skutecznie.

►      expressowa rejestracja firmy wraz z meldunkiem przez mail,

 

► Twoja firma będzie zarejestrowana pod wskazanym przez Ciebie adresem, jednak jeśli charakter założonej przez Ciebie firmy nie wymaga posiadania fizycznego biura w Niemczech, proponujemy rejestrację pod adresem udostępnionym przez kancelarię Carebiuro,

 

►      bezzwłoczna rejestracja firmy z odbiorem zaświadczenia o wpisie do działalności gospodarczej w ciągu 1 tygodnia.

50 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Branża budowlana cechuje się szczególnie dużą liczbą urazów, które wymagają natychmiastowego zaopatrzenia medycznego. Gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pomoc medyczną płacisz sam. 

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

New methods of surgical treatment of obesity - bariatric surgery have been developed. Every day to the Medical clinic divisions handle more than 500 visitors.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

Gewerbe a ubezpieczenie        w Polsce


Każdy przedsiębiorca - właściciel gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne wykupione w niemieckiej kasie chorych. Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech jest obowiązkowe dla wszystkich obywateli niemieckich oraz cudzoziemców tam mieszkających i prowadzących działalność gospodarczą. Ubezpieczenie zdrowotne możesz wykupić w państwowej lub prywatnej kasie chorych. Oba rodzaje kas oferują tożsame jeżeli chodzi o prawa i dostęp do służby zdrowia w Niemczech warunki. Różnią je jedynie wysokości składek oraz warunki zawierania umów.

Pamiętaj ! Prowadzisz gewerbe w Niemczech, nie możesz korzystać z polskiego ubezpieczenia zdrowotnego. ZUS, NFZ nie działa gdy jesteś przedsiębiorcą w Niemczech. Musisz mieć niemieckie ubezpieczenie.


Gewerbe opłaty

Ile kosztuje założenie gewerbe w Niemczech? Opłata za rejestrację jest różna w zależności od landu, w którym zakładamy firmę. Zwykle jest to opłata około 30 €. Jeżeli czujemy, że będziemy mieć problem z wypełnieniem wniosku, złożeniem go w urzędzie i przejściem całej procedury rejestracyjnej, warto skorzystać z fachowej pomocy, jaką ofiaruje firma Carebiuro - specjalizująca się w pomocy Polakom zakładającym gewerbe w Niemczech.
Czy polska firma budowlana może świadczyć usługi w Niemczech ?

Zgodnie z niemieckimi przepisami polska firma budowlana może w Niemczech świadczyć usługi maksymalnie do 180 dni bez konieczności rejestracji w Niemczech.

Dlatego, gdy nasza firma ma szanse na stałe zlecenia warto rozważyć założenie firmy budowlanej w Niemczech. Nie jest to droga inwestycja a dzięki temu

zabiegowi uzyskujemy wiele korzyści, takich jak:

- możliwość korzystania z wysokich odliczeń od podatków

- możliwość korzystania z kwoty wolnej od podatku w kwocie 9162 € / osobę

- możliwość otrzymania dofinansowania na firmę w Niemczech

- możliwość odliczania od kosztów prowadzenia firmy tych związanych z prowadzeniem podwójnego gospodarstwa w PL i DE

Gdy zastanawiasz się, czy warto uruchomić firmę w Niemczech, warto skonsultować tę decyzję ze specjalistami od prawa i administracji w Carebiuro.

Firma jednoosobowa

w Niemczech ubezpieczenie

Masz firmę - zadbaj o ubezpieczenie

Prowadząc gewerbe w Niemczech, jako właściciel firmy musisz zaopatrzyć się w ubezpieczenie zdrowotne, wykupione w niemieckiej kasie chorych. Masz do wyboru 2 rodzaje kas: państwowe i prywatne. Co istotne to prywatne ubezpieczenia, które spełniają warunki ustawowe, częstokroć są tańsze niż te ustawowe. Wysokość składek jest bowiem w nich uzależniona nie od dochodu, ale od wieku, naszej aktywności życiowej i zakresu ubezpieczenia. Sprawdź z doradcą Care-online jak tanie może być Twoje ubezpieczenie, dzięki któremu pozyskasz dostęp do niemieckiej służy zdrowia.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE  

DLA JEDNOOSOBOWEJ FIRMY W EUROKV

OD 1 €/DZIEŃ

Odpowiedzialny właściciel gewerbe troszczy się o swoje ubezpieczenie 

Wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego przez właściciela gewerbe w Niemczech musi nastąpić w momencie założenia firmy. Każdy dzień zwłoki z wykupieniem ubezpieczenia oznacza wysokie kary i odsetki od niezapłaconych wcześniej składek oraz niebezpieczeństwo ponoszenia kosztów leczenia z własnej kieszeni.

Masz gewerbe - wykup ubezpieczenie

Tysiące ofert ubezpieczeniowych w internecie - jaką wybrać? Samodzielne wybranie trafnej polisy przez właściciela gewerbe może być trudne, a polisa może być niedopasowana do naszej sytuacji życiowe. Dlatego przy wyborze polisy warto zasięgnąć porady doradców Care-online.

Praca w Niemczech

z własną działalnością

Własna firma w Niemczech szansa na sukces

Dla wielu Polaków mających już dość marnych pensji, złego traktowania przez szefa, lub niskich dochodów a wysokich podatków i ZUS w Polsce, jedyną interesującą do rozważenia opcją jest założenie własnej firmy - nawet jednoosobowej w Niemczech. Zdecydowanie jest to warta rozważenia opcja, gdy poszukujemy możliwości rozwoju zawodowego i godnego wynagrodzenia.

W Niemczech masz wiele opcji pracy, ale szczególnie atrakcyjną jest założenie własnej firmy jednoosobowej, czyli praca na samozatrudnieniu. 

 

By założyć taką firmę, należy spełniać następujące warunki:

a) działalność gospodarcza musi być wykonywana samodzielnie (możliwe jest zatrudnianie pracowników na warunkach ogólnych),

b) prace muszą być zlecane przez więcej niż jednego zleceniodawcę,

c) dochody uzyskane z działalności gospodarczej muszą wystarczać na swobodne utrzymanie się i regularne płacenie składek ubezpieczeniowych, które w Niemczech są obowiązkowe dla wszystkich cudzoziemców prowadzących tam działalność gospodarczą,

d) w przypadku wymaganych zezwoleń – koncesji a takie dotyczą np. zawodów związanych z budowlanką muszą być spełnione jej warunki

Godna praca? Samozatrudnienie w Niemczech ! Zapytaj doradcę biznesowego Carebiuro o warunki rejestracji firmy gewerbe w Niemczech.

 

Samozatrudnienie

w Niemczech koszty

01

Ile kosztuje samozatrudnienie 

Koszty samozatrudnienia w Niemczech są zaskakująco niskie, dlatego tak dużą popularnością cieszy się ta forma prawna działalności wśród Polaków za granicą.

Oczywiście, w zależności od branży musisz zainwestować w wynajem lokalu czy zakup sprzętu, ale np. opiekunki seniora, które chcą pracować na samozatrudnieniu tak naprawdę nie muszą ponosić żadnych kosztów poza:

- ubezpieczeniem

- wynajęciem księgowego do prowadzenia finansów i administracji

Tak więc "stałe" koszty miesięczne prowadzenia samozatrudnienia mogą nie osiągnąć nawet 100 € a Ty będziesz mieć nie tylko ubezpieczenie w Niemczech ale i porządnie prowadzoną firmę.

02

Ubezpieczenie płaci za leczenie 

Czy wiesz, że dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu w Niemczech nie musisz ponosić już żadnych kosztów, związanych z leczeniem w Niemczech? Dzięki niskiej składce nawet od 30 € masz dostęp do:

 

► leczenia ambulatoryjnego

► leczenia szpitalnego

► leczenia stomatologicznego ze znieczuleniem

► refundacji leków na receptę

► transportu chorego nawet do Polski

 

03

W cenie ubezpieczenia OC i NW

Czy wiesz, że w euroKV w cenie ubezpieczenia zdrowotnego otrzymujesz dwa dodatkowe, cenne ubezpieczenia?

► OC - ochrony cywilnej

► NW - wypadków

1 cena 3 ubezpieczenia - prawda, że warto?

Zapytaj doradcę ubezpieczeniowego euroKV o tanie ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech.