CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Ubezpieczenia zdrowotne dla budowlanki

Wizyty lekarskie
Pobyt w szpitalu
Leczenie stomatologiczne
Leki na receptę
Badania
Transport chorego

Super oferta ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

Czy wiesz, że posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech bez względu na cel pobytu - turystyczny, zawodowy, naukowy jest obowiązkiem każdej osoby, która przebywa na terenie tego kraju? W okresie do 3 miesięcy - gdy pobyt Twój ma charakter turystyczny, wystarczającym jest polskie ubezpieczenie zdrowotne na podstawie karty EKUZ (choć i ta nie pokrywa wszystkich kosztów leczenia w Niemczech). Gdy cel Twojego pobytu jest związany z prowadzeniem firmy lub pracą na umowę, niezbędnym jest wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego w niemieckiej kasie chorych.

Gdzie szukać niedrogich, kompleksowych ubezpieczeń zdrowotnych, które dadzą nam pełen dostęp do niemieckiej służby zdrowia bez konieczności dopłat? 

Tylko w euroKV.

Mamy ubezpieczenia zdrowotne już od 1 €/dzień.


Jesteś ubezpieczony w euroKV? Masz kartę ubezpieczeniową gratis !

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wciąż poszerzamy i unowocześniamy naszą ofertę ubezpieczeniową. Poproś doradcę o kartę ubezpieczeniową GRATIS !

Niemiecka służba zdrowia

Pierwsze miejsce w rankingu jakości usług medycznych od lat zajmują Niemcy

 

Nie jest niespodzianką, że to właśnie Niemcy od wielu lat zajmują pierwsze miejsce w rankingach służby zdrowia i jej usług w Europie. Tak wysokie noty niemiecka służba zdrowia otrzymuje dzięki wysokiej jakości specjalistom, nowoczesnemu sprzętowi i poziomowi opieki, jaką zapewniają gabinety i szpitale na terenie całych Niemiec.

 

  • światowej klasy lekarze specjaliści

  • nowoczesna aparatura szpitalna

  • komfortowe warunki leczenia

  • skuteczna diagnostyka

  • pełna refundacja leczenia


Dlaczego EuroKV ?

Ubezpieczenie zdrowotne wykupione w euroKV ma niebywałą zaletę. W cenie jednego ubezpieczenia zdrowotnego otrzymujesz 3 ubezpieczenia:

  1. zdrowotne - dające dostęp do niemieckiej służby zdrowia - leczenia, recept, transportu chorych
  2. OC - odpowiedzialności cywilnej, chroniące Cię od skutków finansowych szkód cywilnych
  3. NW - od nieszczęśliwych wypadków

O wyjątkowości obsługi ubezpieczeń zdrowotnych, jakie oferuje euroKV świadczy nie tylko ich szeroki zakres, zawsze dopasowany do potrzeb Klienta, niska cena, ale łatwa, intuicyjna obsługa polisy i ubezpieczenia w postaci aplikacji mobilnej, którą udostępniamy zupełnie GRATIS. Zapytaj doradcę ubezpieczeniowego euroKV o nowoczesny wymiar ubezpieczeń.

Zawsze z Tobą gdy jesteś w Niemczech - karta ubezpieczeniowa do każdego ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w euroKV.  Nie musisz pamiętać numeru swojej polisy w momencie wizyty lekarskiej czy pobytu w szpitalu. Wystarczy okazanie karty ubezpieczeniowej. 

U nas do każdego ubezpieczenia karta GRATIS.

Tanie składki ubezpieczeniowe

01

Gewerbe a ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

Gewerbe to najprostsza forma prawna działalności gospodarczej, niezwykle popularna szczególnie wśród Polaków, rozpoczynających swoją karierę zawodową i firmową w Niemczech. Popularność swą gewerbe zawdzięcza szczególnej łatwości jej rejestracji i prowadzenia oraz licznym korzyściom, na jakie może liczyć właściciel gewerbe w Niemczech.

Jedną z nich jest dostęp do niemieckiej służby zdrowia, dzięki obowiązkowemu ubezpieczeniu zdrowotnemu, jakie właściciel gewerbe musi wykupić w niemieckiej kasie chorych.

Ubezpieczenie zdrowotne można wykupić w państwowej kasie chorych - po spełnieniu szeregu wymogów, jednak korzystną i bezwarunkową alternatywą dla państwowego ubezpieczenia jest dostępne dla wszystkich ubezpieczenie prywatne.

Co istotne prywatne ubezpieczenie zdrowotne może być o wiele tańsze i korzystniejsze jeżeli chodzi o zakres świadczeń od państwowego. Gdzie nabyć tanie ubezpieczenie zdrowotne dla gewerbe?

Zapytaj doradcę euroKV - u nas ubezpieczenia zaczynają się już 1 € dziennie.


02

Najtańsze ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech 

Tysiące ofert ubezpieczeniowych, każda zawiera inne warunki, każda z innym zakresem świadczeń, uzależniona od wieku, stanu zdrowia, preferencji Klienta. Jak rozeznać się w gąszczu ofert i wybrać tę właściwą, skrojoną na własną miarę. A w dodatku nie przepłacić? Należy w tym zakresie zaufać profesjonalistom z euroKV. Na ubezpieczeniach zdrowotnych znamy się jak nikt. Pracujemy w branży ubezpieczeniowej w Niemczech od lat i żadna polisa nie ma przed nami tajemnic. Chętnie dobierzemy dla Ciebie zindywidualizowaną ofertę ubezpieczenia zdrowotnego. I co najważniejsze - jesteśmy pewni, będzie ona najtańsza na rynku ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech.

Zapytaj już dziś doradcę euroKV o najtańsze ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich.

03

Tanie ubezpieczenie zdrowotne na odległość

Czy wiesz, że możesz mieć swoje ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech nawet bez wychodzenia z domu? Dzięki nowoczesnym narzędziom komunikacyjnym takim, jak WhatsApp, Messenger, email całość formalności, związanych z nabyciem ubezpieczenia zdrowotnego możemy załatwić bez konieczności opuszczania przez Ciebie domu czy dowolnego miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Potrzebujesz taniego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech? Odezwij się do doradcy euroKV !


Twoja firma w Niemczech gewerbe


Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej w Niemczech? Zacznij od gewerbe - najprostszej w obsłudze formy prawnej działalności.

Jak otworzyć firmę gewerbe w Niemczech?

Krok 1 - meldunek - jeżeli masz adres zameldowania to świetnie, ale jeżeli go nie posiadasz, to nie kłopot. Możesz go pozyskać dzięki popularnej umowie użyczenia adresu zameldowania, którą oferuje np. nasza firma siostra Carebiuro.

Krok 2 - rejestracja firmy w urzędzie - znasz niemiecki i niemiecką administrację? brawo - rejestracja nie sprawi Ci kłopotu. Jednak gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę biznesową w Niemczech to warto zlecić to specjalistom.

Krok 3 - rejestracja podatnika i pozyskanie numeru Steuernummer - niezbędnego do wystawiania faktur i rozliczeń z niemieckim urzędem skarbowym. To także klucz do licznych korzyści jak ulgi podatkowe czy wysoka kwota wolna od podatku.

Krok 4 - ubezpieczenie zdrowotne - każdy właściciel gewerbe musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne z niemieckiej kasy chorych. Tu z pomocą przyjdą Ci doradcy ubezpieczeniowi euroKV, którzy indywidualnie dobiorą Ci tanie ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych.

Najtańsze ubezpieczenie w Niemczech


Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech od 1 € ? Czy to możliwe?

Tak. Z euroKV dobierzesz korzystne i kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne już od 1 €/dziennie na pobyt w Niemczech.

Masz zamiar prowadzić firmę gewerbe? Pracować w budowlance?  A może jako opiekunka seniora?

Pamiętaj, że każda osoba pracująca lub prowadząca firmę w Niemczech musi mieć aktualne ubezpieczenie zdrowotne. Jego brak może doprowadzić nie tylko do Twojej katastrofy finansowej, gdy za leczenie przyjdzie Ci płacić z własnej kieszeni, ale nawet do deportacji z Niemiec. Brak ubezpieczenia zdrowotnego jest traktowany jako przestępstwo, naruszające europejskie przepisy o swobodzie poruszania się i prowadzenia działalności gospodarczej.  Z jednej strony mamy przywileje,  z drugiej obowiązki, a jednym z najważniejszych jest posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego.

Nie chcesz przepłacać? Chcesz zaoszczędzić? Zgłoś się po najtańsze ubezpieczenie w Niemczech do euroKV.