CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Gewerbe opłaty ?

Masz gewerbe? Masz minimalne opłaty


Jeżeli zakładasz gewerbe to na szczęście nie musisz się zderzyć z wysokimi kosztami – ta forma prawna działalności nie wymaga właściwie żadnego wkładu finansowego.

Wystarczy opłata rejestracyjna i już masz firmę w Niemczech.

Nie wiesz jak się zabrać za formalności ?

Zgłoś się do Carebiuro.

Pomagamy przygotować wszystkie dokumenty do otwarcia gewerbe w Niemczech włącznie z uzyskaniem adresu na siedzibę firmy.  Doradzamy jak założyć firmę w Niemczech, jakie dokumenty są do tego potrzebne- pomagamy w wielu urzędowych formalnościach oraz prowadzeniu firmy na terenie Niemiec.


Aby zarejestrować działalność gospodarczą na terenie Niemiec (tzw. Gewerba bez meldunku): wystarczy tylko dowód osobisty nie trzeba mieszkać na terenie Niemiec siedziba firmy może być na adresie naszego biura. Wszystkie formalności oraz sprawy urzędowe związane z zameldowaniem firmy, są wykonywane przez naszą firmę.


Rejestracja firmy dla opiekunki 35 €


Rejestracja firmy dla budowlanki 50 €


Rejestracja firmy dla handlu na Amazon 50 €


Przeniesienie działalności z innego biura 0 €

Dlaczego EuroKV?

TANIO

euroKV ma tylko tanie ubezpieczenia

Tylko jedno zdanie - w euroKV mamy ubezpieczenia od 1 €/dziennie. Konkurencja nas nie pobije, nie ma szans.

Sprawdź tanie ubezpieczenie dla Ciebie - u nas do każdego ubezpieczenia zdrowotnego dodajemy 2 ubezpieczenia OC + NW zupełnie GRATIS.

SZYBKO

polisa do 24 h

euroKV działa błyskawicznie, dzisiaj zgłaszasz zapotrzebowanie na ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech i masz je najpóźniej jutro na mailu - dostosowane do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

POLISA

NA MAIL

ubezpieczenie na odległość

potrzebujesz ubezpieczenia w Niemczech a nadal jesteś w Polsce? to żaden problem - napisz do nas mail, zagadaj przez WhatsApp lub Messenger, a nasz doradca momentalnie zajmie się przygotowaniem polisy dla Ciebie.

Jak założyć firmę w Niemczech 2020

Czas na dobrą zmianę w życiu? Na zarobienie dobrych pieniędzy legalnie? Zatem czas na założenie firmy w Niemczech w 2020 roku. Pomysł na otwarcie własnej firmy jest ze wszech stron godny pochwały. 

Możliwość taką mamy dzięki pełnoprawnej przynależności do Unii Europejskiej i swobodzie osiedlania się i prowadzenia działalności gospodarczej. Od momentu gdy Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej i otworzyły się dla nas europejskie rynki pracy, Polacy coraz częściej wybierają właśnie Niemcy jako alternatywne miejsce życia i pracy.

Jak założyć firmę w Niemczech?

Teoretycznie wystarczy posiadać dowód osobisty i z nim zgłosić się do urzędu gminy w miejscu, w którym będziemy chcieli zarejestrować firmę.

Ale czy to proste bez znajomości przepisów, języka czy umiejętności wypełniania stosownych wniosków i skompletowania załączników, które będą niezbędne do zgłoszenia firmy budowlanej w Niemczech? Raczej nie.

Dlatego zawsze w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców Carebiuro, którzy wyręczą Cię w tym zadaniu. Nie tylko zajmą się skompletowaniem niezbędnych dokumentów do rejestracji, wypełnią i złożą w Twoim imieniu wniosek ale i użyczą – jeżeli zajdzie taka potrzeba adresu meldunkowego, pod którym będziesz mógł prowadzić swoją firmę budowlaną w Niemczech. A w ślad za tym z przyjemnością zajmą się obsługą administracyjno-księgową Twojej firmy w Niemczech. Zaufaj profesjonalistom z Carebiuro, daj sobie pomóc skutecznie założyć firmę w Niemczech.


Nasza oferta w liczbach


  • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
  • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
  • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
  • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka     w Care-online

Gewerbe budowlana 2020

Firma budowlana

w Niemczech

firma budowlana - zaczynamy !

Chcesz szybko zarejestrować firmę budowlaną w Niemczech ?

Masz od tego specjalistów w Carebiuro.

Procedura rejestracji firmy budowlanej w Niemczech 

w Carebiuro

1. skompletowanie dokumentów niezbędnych do rejestracji,

2. tłumaczenie certyfikatów zawodowych i innych niezbędnych dokumentów,

3. pozwolenie na pracę w branży budowlanej - prowadzenie remontów i prac budowlanych w Niemczech wymaga stosownych pozwoleń i członkostwa w Izbie Rzemieślniczej, większość zawodów branży budowlanej jest objęta w Niemczech obowiązkiem rejestracji i weryfikacji, którą gwarantuje przynależność do Izb Rzemieślniczych,

4. rejestracja firmy w niemieckim urzędzie – czynności niezbędne: wypełnienie wniosku, złożenie wniosku w urzędzie wraz z towarzyszącymi dokumentami,

5. rejestracja podatnika – pozyskanie numeru Steuernummer w niemieckim Urzędzie Finansowym

6. rejestracja podatnika VAT – obowiązkowa dla branży budowlanej

jakie dokumenty do rejestracji firmy budowlanej w Niemczech ?

By zarejestrować firmę budowlaną w Niemczech, potrzebujesz:

► kopia dowodu osobistego lub paszportu,

► pełnomocnictwo do zarejestrowania działalności gospodarczej w przypadku zlecenia tego zadania pośrednikowi,

► zaświadczenie o niekaralności,

► certyfikat lub uprawnienia do wykonywania danego zawodu – musisz okazać certyfikat kompetencji i zarejestrować się w niemieckiej izbie rzemiosła, w tym celu należy sprawdzić w „Handwerksordnung” (niem. ustawa o rzemiośle) czy profesja, którą zamierzamy wykonywać wymaga zezwolenia. Jeśli tak, to jesteśmy zobowiązani do członkostwa w niemieckiej izbie rzemieślniczej Handwerkskammer, w skrócie HWK oraz ubiegać się o otrzymanie karty rzemieślniczej,

► umowa najmu lokalu pod siedzibę firmy,

► adres zameldowania w Niemczech,

masz firmę budowlaną?

ubezpiecz się !

Jak wybrać dopasowane do potrzeb właściciela firmy budowlanej ubezpieczenie? Zrób to z doradcą euroKV.

Ubezpieczenie dla budowlanki już od

50 €/miesięcznie

w tym ubezpieczenie OC i NW


Freistellung jak uzyskać ?

Każda polska firma budowlana świadcząca usługi budowlane w Niemczech może postarać się o wydanie zaświadczenia o zwolnieniu z podatku od usług budowlanych Freistellung. Zaświadczenie takie jest wydawane decyzją urzędu finansowego, do którego należy złożyć wniosek.

Zaświadczenie to można uzyskać po spełnieniu następujących warunków:

- firma budowlana musi być zarejestrowanym podatnikiem w Niemczech i okazać numer rejestracji podatkowej Steuernummer,

- firma budowlana musi wykazać, że jest wiarygodna podatkowo tzn. że ewentualne należności podatkowe na rzecz niemieckiego fiskusa nie są zagrożone, a w przypadku gdy przedsiębiorca świadczył już usługi na terenie Niemiec, że podatki są regulowane cyklicznie,

- zaświadczenie o zwolnieniu z podatku jest okresowe, a więc przedsiębiorca budowlany będzie zobligowany do jego odnawiania i regulowania należności podatkowych


Potrzebujesz Freistellung - zgłoś się do Carebiuro !


Rejestracja Gewerbe

w Niemczech

01

Gewerbe w Carebiuro

Jeżeli planujesz założenie gewerbe to warto powierzyć to zadanie specjalistom z Carebiuro. Dzięki temu rozpoczniesz nowy rozdział w swoim zawodowym życiu w Niemczech.

Rejestracja i prowadzenie najprostszej formy prawnej działalności, jaką zakładają najczęściej Polacy w Niemczech czyli gewerbe nie wymaga wysokich nakładów na start i można śmiało powiedzieć, że w każdym wypadku jest ze wszech miar zalecane i korzystne. Dlaczego warto zainwestować w prowadzenie własnej firmy w Niemczech?

Korzyści, jakie zapewnia legalne prowadzenie firmy w Niemczech są nie do przecenienia:

► możliwość korzystania z wysokiej kwoty wolnej od podatku  9168 € / osobę

► ulgi i zwolnienia podatkowe

► możliwa optymalizacja podatkowa – liczne odliczenia kosztów prowadzenia działalności wpływające na obniżenie naszych podatków

► zwolnienia z podatków np. z podatku budowlanego

► niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i dostęp do niemieckiej, na europejskim poziomie służby zdrowia

► zasiłki na dzieci i członków rodziny pozostających pod opieką właściciela gewerbe

► dofinansowanie na rozpoczęcie i prowadzenie działalność

02

Dokumenty do założenia gewerbe

Dostarcz dokumenty do Carebiuro, a nasz zespół zajmie się formalnościami, związanymi z założeniem gewerbe:

► dowód osobisty lub dwustronna kopia dowodu osobistego lub paszportu,

► pełnomocnictwo do zarejestrowania działalności gospodarczej, jeżeli zlecisz to kancelarii Carebiuro,

► adres, pod którym firma będzie zarejestrowana - jeżeli nie masz meldunku w Niemczech, warto skorzystać z usługi użyczenia adresu zameldowania, będzie on niezbędny nie tylko do rejestracji firmy ale w trakcie późniejszego prowadzenia działalności gospodarczej, to także załatwisz w Carebiuro

► zaświadczenie o wpisie do izby rzemieślniczej -w przypadku branży budowlanej niezbędne,

► udokumentowane uprawnienia do wykonywania danego zawodu - także niezbędne np. w przypadku branży budowlanej i zawodów z nią związanych

03

Ubezpieczenie dla gewerbe

Masz już gewerbe? Zatroszcz się o ubezpieczenie zdrowotne dla właściciela Gewerbe. To obowiązek każdego przedsiębiorcy w Niemczech. Ubezpieczenia zdrowotne wykupione w euroKV to 3 ubezpieczenia w jednym:

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie NW

3 w cenie 1 już od 1 €/dziennie !