CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Aplikacja mobilna - Gratis

Nowoczesna użyteczna aplikacja do obsługi ubezpieczenia z euroKV


Czy wiesz, że do każdego ubezpieczenia zdrowotnego wykupionego w euroKV otrzymasz zupełnie gratis aplikację na smartfona? Dzięki niej masz pod ręką, w każdym momencie gdy tego potrzebujesz w trakcie leczenia:

  • numer polisy, który okazujesz lekarzowi lub w szpitalnej rejestracji
  • kontakt do doradcy ubezpieczeniowego, który udzieli Ci wsparcia w trakcie leczenia 


Aplikacja mobilna euroKV to pomoc dla Twojego ubezpieczenia, które możesz mieć już od 1 €/dziennie.


Aplikacja mobilna dla ubezpieczenia dla budowlanki

w telefonie

masz firmę budowlaną? ubezpiecz się

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykup je dzisiaj w euroKV a do obsługi Twojego ubezpieczenia dodamy GRATIS aplikację mobilną na telefon, dzięki której będziesz cały czas w kontakcie z doradcą ubezpieczeniowym.

pod ręką

ubezpieczenie dla budowlanki to obowiązek

gdy prowadzisz firmę budowlaną nie oszczędzaj, nie ryzykuj, kup ubezpieczenie zdrowotne. Jego brak może Cię narazić na kłopoty finansowe i prawne. Dzięki aplikacji na telefon, którą masz cały czas pod ręką, czujesz się bezpiecznie prowadząc firmę budowlaną w Niemczech.

na pomoc

niemiecka służba zdrowia na usługach właściciela firmy budowlanej

Przedsiębiorca budowlany z Polski, który prowadzi firmę budowlaną w Niemczech nie musi się obawiać o swój los, gdy zachoruje za granicą. Dzięki aplikacji mobilnej euroKV dołączanej do każdej polisy masz pewność, że otrzymasz skuteczną, natychmiastową pomoc lekarską w Niemczech.

kontakt

z doradcą

opiekun ubezpieczonego z euroKV

jeżeli posiadasz ubezpieczenie zdrowotne z euroKV zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w momencie choroby w Niemczech. My nie sprzedajemy tylko polis, nasz zespół troszczy się o osoby ubezpieczone w chwili choroby i pomaga we wszystkich formalnościach, związanych z ubezpieczeniem i rozliczeniem kosztów leczenia w Niemczech.

Po co potrzebuję aplikację 


  • by skutecznie zarządzać swoim ubezpieczeniem zdrowotnym
  • by mieć zawsze pod ręką numer polisy ubezpieczeniowej w Niemczech
  • by móc korzystać z pomocy doradcy euroKV gdy będzie mi potrzeba pomoc medyczna
  • by nadążać za nowoczesnymi trendami w ubezpieczeniach 

Nasza oferta w liczbach

 

  • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
  • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
  • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
  • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka                   w Care-online

 

Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

dr Martin Schulz / dentysta

 

Moimi pacjentami jest bardzo wielu Polaków, którzy wykupili ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. Dzięki temu mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych w moim gabinecie.

dr Laura Steiner / pediatra

 

Rodzice polskich dzieci mieszkających w Niemczech dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online korzystają z mojego leczenia bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. 

Martha Heckmann / dyrektor szpitala


Pacjentami mojego szpitala bardzo często są Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech. Dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online ich leczenie przebiega sprawnie, a pacjenci są zadowoleni.

dr Patrick Fischer / ginekolog

 

Coraz więcej Polek, mieszkających w Niemczech korzysta z moim porad medycznych. Rocznie prowadzę kilkadziesiąt ciąż polskich matek. Mogą sobie pozwolić na moją specjalistyczną pomoc medyczną dzięki ubezpieczeniu.

Czy polska firma budowlana może świadczyć usługi

w Niemczech ?

Polscy budowlańcy w Niemczech

Branża budowlana w Niemczech, można śmiało powiedzieć, nie istnieje bez polskiej branży budowlanej. Tysiące, dziesiątki tysięcy polskich specjalistów - murarze, dekarze, elektrycy, malarze, specjaliści od wykończenia wnętrze rokrocznie wyjeżdżają do Niemiec, by tam pracować i godnie zarabiać. Coraz częściej są to polskie firmy budowlane, które decydują się szukać nowych rynków zbytu dla swoich usług w Niemczech. Stąd coraz większa obecność polskich firm budowlanych w Niemczech. 

Jeżeli polska firma budowlana decyduje się na podjęcie realizacji zleceń w Niemczech, musi mieć świadomość, że pracować na zlecenie niemieckich klientów może nie dłużej niż 180 dni bez konieczności rejestrowania się w tym kraju. Gdy czas realizacji zleceń ma być dłuższy właściciel polskiej firmy budowlanej ma obowiązek rejestracji firmy budowlanej już w Niemczech.

Rejestracja firmy budowlanej

w Niemczech 

Gdy zdecydujesz się na rejestrację firmy budowlanej w Niemczech najlepiej powierzyć to zadanie specjalistom z firmy Carebiuro. Dlaczego?

►   szybkość rejestracji 

►   kompleksowość obsługi - wypełnienie wniosku, 

►   złożenie w urzędzie, dostarczenie decyzji do klienta

►  rejestracja podatnika i podatnika VAT - dla firmy budowlanej obowiązkowa

► obsługa Freistellung - zwolnienie z podatku budowlanego

a na etapie prowadzenia działalności:

►    księgowość, finanse i podatki

►  optymalizacja księgowa = niższe podatki w Twojej firmie


Rejestracja firmy budowlanej w Carebiuro to tylko 50 € 

Przeniesienie firmy do Carebiuro - 0,00 €


ubezpieczenie dla firmy budowlanej 

Czy wiesz, że każdy przedsiębiorca, prowadzący firmę w Niemczech musi być ubezpieczony?

Zapytaj już dziś doradcę euroKV o tanie, dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie zdrowotne dla właściciela firmy budowlanej.

W euroKV obsługujemy wszystkie branże i dostarczamy najtańsze ubezpieczenia na rynku niemieckim.

Samozatrudnienie

w Niemczech koszty

praca na własny rachunek w jednoosobowej firmie w Niemczech to niskie koszty !


Zdobądź się na samodzielność, załóż jednoosobową firmę w Niemczech i ciesz się niskimi kosztami jej prowadzenia.

Założenie firmy w Niemczech to koszt jednorazowy

od 30 € do 50 €.

W trakcie prowadzenia firmy musisz płacić tylko ubezpieczenie zdrowotne - w euroKV dostępne od 1 €/dziennie, oraz podatki, które możesz zredukować dzięki licznym odpisom, jakie gwarantuje niemiecki system podatkowy.

Może zdarzyć się tak, że nie zapłacisz nawet 1 € podatku za cały rok.

Korzyści samozatrudnienia w Niemczech

wysoka kwota wolna od podatku, która w roku 2020 wynosi już 9168 € na jedną osobę a w przypadku małżeństwa dwu krotność tej sumy, jest to kwota, do jakiej możemy osiągnąć dochody bez konieczności regulowania od nich podatków,

ulgi, jakie właściciel firmy budowlanej może odliczyć od dochodu

zasiłki na dzieci oraz koszty związane z edukacją dzieci nawet po osiągnięciu wieku dojrzałego (18+) w przypadku gdy dziecko kontynuuje naukę, ale nie pracuje,

liczne zasiłki rodzinne i socjalne

dostęp do niemieckiej służby zdrowiaFaktura za usługi budowlane dla Niemca

01

jak powinna wyglądać faktura

Treść faktury jest określona w § 14 (4) UstG (niemieckiej ustawy o podatku VAT). Faktura za usługi budowlane w Niemczech wystawiona przez polską firmę budowlaną musi zawierać takie elementy, jak:

1. nazwa i adres przedsiębiorcy wykonującego i beneficjenta, w przypadku faktur o niewielkich kwotach (faktury do 250,00 €) można pominąć nazwę i adres odbiorcy usługi (§ 33 UStDVO),

2. numer podatkowy lub numer identyfikacyjny VAT przedsiębiorcy wykonującego,

3. data wydania,

4. numer faktury,

5. ilość i rodzaj dostarczonych towarów lub zakres i charakter innych usług,

6. czas dostawy lub innej usługi; ewentualnie czas pobrania opłaty

02

zwolnienie z podatku budowlanego

a faktura

Jeśli usługa budowlana jest świadczona przez drobnego przedsiębiorcę należy wskazać na rachunku zwolnienie z podatku VAT. Nie istnieje w tym przypadku podatek VAT, który należy obliczyć i odnotować na fakturze. W przypadku świadczenia podwykonawcy dla zleceniodawcy (przedsiębiorstwa budowlanego) należy ewentualnie wskazać na odwrócenie zobowiązania podatkowego. Wykonawca zlecenia nie wykazuje podatku VAT na fakturze. W przypadku podwykonawstwa w branży budowlanej należy załączyć kopię certyfikatu zwolnienia (Freistellungsbescheinigung).

W przeciwnym razie zleceniodawca musi potrącić 15% należnej kwoty brutto i wpłacać ją do urzędu skarbowego przedsiębiorcy wykonującego.

03

podatek a faktura za usługi budowlane dla Niemca

Podatek od towarów i usług jest daniną o charakterze terytorialnym. Opodatkowaniu w danym państwie podlegają tylko te czynności, które zostaną uznane – na tle przepisów o miejscu świadczenia – za wykonane w tym państwie (na terytorium). Zatem określenie miejsca świadczenia determinuje miejsce opodatkowania. Ustalenie miejsca świadczenia jest szczególnie istotne w przypadku usług, które odbywa się pomiędzy podmiotami podlegającymi różnym jurysdykcjom podatkowym lub usług, które mają charakter transgraniczny. W przypadku usług budowlanych świadczonych na rzecz niemieckich klientów faktura winna zostać wystawiona i rozliczona w Niemczech.