CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Ubezpieczenia dla budowlańców

Praca na budowie i ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech.

 

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu, które masz obowiązek posiadać, gdy mieszkasz, jesteś zameldowany, pracujesz, prowadzisz firmę lub studiujesz w Niemczech mas dostęp do niemieckiego systemu zdrowotnego, który jest najwyżej notowany w Europie.

Nie oszczędzaj na ubezpieczeniu, to pozorna oszczędność. Już dziś wykup ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. 

Ubezpieczenie zdrowotne od 55 €/mies.

Co oferuje Care-online 

55 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykaż się odpowiedzialnością, wykup już dzisiaj ubezpieczenie, by uniknąć kosztów własnych leczenia gdy nie płacisz składek.

55€/mies przy umowie rocznej. Platnosc miesieczna

65 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Branża budowlana cechuje się szczególnie dużą liczbą urazów, które wymagają natychmiastowego zaopatrzenia medycznego. Gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pomoc medyczną płacisz sam. 

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

New methods of surgical treatment of obesity - bariatric surgery have been developed. Every day to the Medical clinic divisions handle more than 500 visitors.

55 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

Dlaczego ubezpieczenie ?

 

 • mamy najkorzystniejsze cenowo składki ubezpieczeniowe dla wszystkich branż w Niemczech
 • ubezpieczamy Polaków w Niemczech od wielu lat, co pozwoliło nam na poznanie preferencji naszych rodaków, dotyczących specyfiki niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych 
 • dobieramy ubezpieczenia zdrowotne indywidualnie - razem z Klientem ustalamy skalę jakości ubezpieczenia, zakres świadczeń i motywację finansową
 • nie sprzedajemy tylko ubezpieczeń, jesteśmy z naszym klientem przez cały czas obowiązywania ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

Kto jest naszym klientem?

 

 • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
 • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
 • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
 • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka                   w Care-online

 

Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

dr Martin Schulz / dentysta

 

Moimi pacjentami jest bardzo wielu Polaków, którzy wykupili ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. Dzięki temu mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych w moim gabinecie.

dr Laura Steiner / pediatra

 

Rodzice polskich dzieci mieszkających w Niemczech dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online korzystają z mojego leczenia bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. 

Martha Heckmann / dyrektor szpitala


Pacjentami mojego szpitala bardzo często są Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech. Dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online ich leczenie przebiega sprawnie, a pacjenci są zadowoleni.

dr Patrick Fischer / internista


Coraz więcej Polek, mieszkających w Niemczech korzysta z moim porad medycznych. Rocznie prowadzę kilkadziesiąt ciąż polskich matek. Mogą sobie pozwolić na moją specjalistyczną pomoc medyczną dzięki ubezpieczeniu.

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Dostęp do wizyt lekarskich i badań medycznych w niemieckich lecznicach i szpitalach z ubezpieczeniem

Prowadząc gewerbe w Niemczech, jako właściciel firmy musisz zaopatrzyć się w ubezpieczenie zdrowotne, wykupione w niemieckiej kasie chorych. Masz do wyboru 2 rodzaje kas: państwowe i prywatne. Co istotne to prywatne ubezpieczenia, które spełniają warunki ustawowe, częstokroć są tańsze niż te ustawowe. Wysokość składek jest bowiem w nich uzależniona nie od dochodu, ale od wieku, naszej aktywności życiowej i zakresu ubezpieczenia. Sprawdź z doradcą Care-online jak tanie może być Twoje ubezpieczenie, dzięki któremu pozyskasz dostęp do niemieckiej służy zdrowia.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE  DLA GEWERBE

OD 1 €/DZIEŃ

Odpowiedzialny właściciel gewerbe troszczy się o swoje ubezpieczenie 

Wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego przez właściciela gewerbe w Niemczech musi nastąpić w momencie założenia firmy. Każdy dzień zwłoki z wykupieniem ubezpieczenia oznacza wysokie kary i odsetki od niezapłaconych wcześniej składek oraz niebezpieczeństwo ponoszenia kosztów leczenia z własnej kieszeni.

Masz gewerbe - wykup ubezpieczenie

Tysiące ofert ubezpieczeniowych w internecie - jaką wybrać? Samodzielne wybranie trafnej polisy przez właściciela gewerbe może być trudne, a polisa może być niedopasowana do naszej sytuacji życiowe. Dlatego przy wyborze polisy warto zasięgnąć porady doradców Care-online.

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKI

Bezpieczna opiekunka - opiekunka z ubezpieczeniem

 

Pracując z osobami starszymi, często schorowanymi na pewno masz świadomość, jak ważny jest dostęp do służby zdrowia. Dbasz o innych, zadbaj o siebie i wykup ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech.

 

 • ubezpieczenie zdrowotne daje pełen dostęp do niemieckiej służby zdrowia

 • posiadając ubezpieczenie zdrowotne nie dopłacasz do usług medycznych 

 • ubezpieczenie zdrowotne działa też w trakcie urlopu w Polscd

 

Jak wybrać prawidłowo ubezpieczenie zdrowotne dla opiekunki w Niemczech? Przede wszystkim winno ono być kompleksowe i dopasowane do Twojego wieku, stanu zdrowia i aktywności psychofizycznej. Dlatego tak istotne jest, by z doradcą Care-online stworzyć indywidualny profil pacjenta - użytkownika polisy.  

 

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

DLA OPIEKUNKI  OD 1 €/DZIEŃ 

 

Posiadając niemieckie ubezpieczenie zdrowotne masz zapewnione:

- wizyty lekarskie, w tym u stomatologa

- refundację leków

- refundację kosztów pobytu w szpitalu i transportu do Polski

- ubezpieczenie OC/NW w cenie

 

 

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

01

Ubezpieczenie zdrowotne najważniejsze

Branża budowlana jest jedną z najbardziej narażonych na urazy i choroby. Dlatego posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego przez właściciela firmy budowlanej w Niemczech to nie tylko obowiązek, ale i konieczność. Dopasowane do Twojej branży, do Twoich oczekiwań ubezpieczenie pozwoli Ci na leczenie na miejscu, w Niemczech.

02

Ubezpieczenie płaci za leczenie 

Posiadając aktualne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech nie musisz się martwić o pokrywanie kosztów leczenia z własnej kieszeni. Za wszystkie usługi medyczne płaci kasa chorych, w której wykupiłeś ubezpieczenie zdrowotne.

03

W cenie ubezpieczenia OC i NW

Ubezpieczenia zdrowotne wykupione w Care-online są kompleksowe. W jednej cenie składki masz zapewnione ubezpieczenie OC i NW.