CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Karta zdrowotna w EuroKV

Karta zdrowotna do ubezpieczenia z euroKV


Jeżeli jeszcze nie masz ubezpieczenia zdrowotnego na wyjazd do pracy w Niemczech, to czas najwyższy !  Ubezpieczenie wcale nie musi być drogie, a na pewno oszczędzi Ci kosztów leczenia, które musiałbyś pokrywać z własnej kieszeni. 

Budowlańcu ! pamiętaj, że szczególnie w Twoim zawodzie ubezpieczenie zdrowotne jest niezbędne.

Ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest obowiązkowe.

A dzięki polisie z euroKV otrzymujesz nie tylko pokrycie kosztów każdego rodzaju usług medycznych w Niemczech, ale i nowoczesną obsługę Twojej polisy.

Tylko u nas elektroniczna karta zdrowotna do ubezpieczenia !!

Już nie musisz pamiętać numeru ubezpieczenia czy telefonu do Twojego opiekuna ubezpieczeniowego. Dzięki karcie zostaniesz obsłużony szybko i sprawnie przez każdego lekarza czy szpital w Niemczech.

Zapytaj już dziś doradcę euroKV o tanie ubezpieczenie z kartą zdrowotną.

Ubezpieczenie zdrowotne w euroKV już od 1 €/dziennie !

Najtańsze ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykaż się odpowiedzialnością, wykup już dzisiaj ubezpieczenie, by uniknąć kosztów własnych leczenia gdy nie płacisz składek.

55 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Branża budowlana cechuje się szczególnie dużą liczbą urazów, które wymagają natychmiastowego zaopatrzenia medycznego. Gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pomoc medyczną płacisz sam. 

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

New methods of surgical treatment of obesity - bariatric surgery have been developed. Every day to the Medical clinic divisions handle more than 500 visitors.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

Dlaczego Care-online


  • mamy najkorzystniejsze cenowo składki ubezpieczeniowe dla wszystkich branż w Niemczech
  • ubezpieczamy Polaków w Niemczech od wielu lat, co pozwoliło nam na poznanie preferencji naszych rodaków, dotyczących specyfiki niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych 
  • dobieramy ubezpieczenia zdrowotne indywidualnie - razem z Klientem ustalamy skalę jakości ubezpieczenia, zakres świadczeń i motywację finansową
  • nie sprzedajemy tylko ubezpieczeń, jesteśmy z naszym klientem przez cały czas obowiązywania ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

Nasza oferta w liczbach

 

  • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
  • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
  • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
  • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka                   w Care-online

 

Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

Ubezpieczenia z Care-online cieszą się dużą popularnością w Niemczech ze względu na ich jakość i pełne pokrycie kosztów leczenia. Szczególnie wybierane są przez Polaków, pracujących lub prowadzących gewerbe w Niemczech, ze względu na ich tani koszt, kompleksowość świadczeń oraz możliwość odliczenia ich od kosztów prowadzenia działalności. Sięgnij po skuteczne, niedrogie ubezpieczenie zdrowotne u doradcy Care-online.

 

Czy otrzymam plastikową kartę do ubezpieczenia?

Nowość w euroKV - plastikowa czipowana karta do ubezpieczenia zdrowotnego !

euroKV - firma, która od lat specjalizuje się w ubezpieczeniach zdrowotnych dla Polaków w Niemczech wciąż poszerza zakres swoich usług i sięga po nowoczesne narzędzia, ułatwiające ich obsługę. Jedną z nich jest dedykowana plastikowa karta ubezpieczeniowa. Gdy więc potrzebujesz taniego ubezpieczenia z nowoczesną obsługą zgłoś się do doradcy ubezpieczeniowego euroKV.

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE  DLA GEWERBE

OD 1 €/DZIEŃ

Odpowiedzialny właściciel gewerbe troszczy się o swoje ubezpieczenie 

Wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego przez właściciela gewerbe w Niemczech musi nastąpić w momencie założenia firmy. Każdy dzień zwłoki z wykupieniem ubezpieczenia oznacza wysokie kary i odsetki od niezapłaconych wcześniej składek oraz niebezpieczeństwo ponoszenia kosztów leczenia z własnej kieszeni.

Masz gewerbe - wykup ubezpieczenie

Tysiące ofert ubezpieczeniowych w internecie - jaką wybrać? Samodzielne wybranie trafnej polisy przez właściciela gewerbe może być trudne, a polisa może być niedopasowana do naszej sytuacji życiowe. Dlatego przy wyborze polisy warto zasięgnąć porady doradców Care-online.

Czy ubezpieczenie z Polski działa, czy raczej NIE ?

Nie mamy dobrych wieści, ubezpieczenie

z Polski nie działa w Niemczech !

Osoby, które wybierają się do Niemiec w celach zarobkowych muszą mieć ubezpieczenie zdrowotne, ale koniecznie wykupione w Niemczech.  EKUZ tu nie działa, zwłaszcza gdy prowadzisz firmę. 

EKUZ nie pokrywa nawet świadczeń podstawowych, takich jak ratownictwo medyczne, czy transport medyczny. Na rynku usług ubezpieczeniowych jest wiele ofert, ale zwykle zawierają one ważny, często pomijany element. Ubezpieczenie co prawda pokryje podstawowe zabezpieczenie medyczne, ale zaraz potem ubezpieczony jest transportowany do Polski i tu kończy się odpowiedzialność ubezpieczyciela, a zaczyna się odpowiedzialność chorego, który przecież zwykle nie ma ubezpieczenia w Polsce. W takim wypadku chory musi leczyć się na własny koszt. To może być bardzo kosztowne.

Rozwiązaniem jest ubezpieczenie zdrowotne w euroKV - bez ukrytych kruczków, w pełni przejrzyste i tanie.

 

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

DLA BUDOWLANKI

 

65 € / UMOWA MIESIĘCZNA

 

55 €/ UMOWA ROCZNA

 

CENA POLISY TO 3 W 1 ZAWIERA OC I NW

 

 

 

Tanie UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

01

Ubezpieczenie zdrowotne najważniejsze

Ubezpieczenie zdrowotne jest w Niemczech obowiązkowe od 2009 roku, każda osoba mieszkająca i pracująca tam musi je posiadać. Z chwilą otwarcia działalności gospodarczej w branży budowlanej w Niemczech, właściciel firmy ma obowiązek ubezpieczenia się w Niemczech.

W tym wypadku ubezpieczenie zagraniczne z Polski jest niewystarczające!

Brak ubezpieczenia grozi karą finansową oraz koniecznością nadpłaty zaległych składek. Karta EKUZ nie pokrywa żadnych kosztów leczenia, gdy masz firmę w Niemczech. Należy też pamiętać, że EKUZ wydany osobie ubezpieczonej w NFZ przy współmałżonku jest ubezpieczeniem dla turystów, a nie dla osób pracujących.

02

Ubezpieczenie płaci za leczenie 

Posiadając aktualne ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech nie musisz się martwić o pokrywanie kosztów leczenia z własnej kieszeni. Za wszystkie usługi medyczne płaci kasa chorych, w której wykupiłeś ubezpieczenie zdrowotne.

03

W cenie ubezpieczenia OC i NW

Ubezpieczenia zdrowotne wykupione w Care-online są kompleksowe. W jednej cenie składki masz zapewnione ubezpieczenie OC i NW.