CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Ubezpieczenia dla opiekunki

Lekarz pierwszego kontaktu
Leczenie szpitalne i zabiegi
Wizyty u dentysty
Korzystanie z aptek
Badania profilaktyczne
Karta ubezpieczeniowa

Dlaczego karta EKUZ to za mało?

Zapewne już wiesz, że wyjeżdżając do Niemiec musisz posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Tak to prawda. I pojawia się pytanie? Dlaczego to nie może być karta EKUZ? Odpowiadamy - tak stanowią przepisy unijne i wewnętrzne poszczególnych krajów.  Karta EKUZ jest przydatna tylko w trakcie wyjazdu turystycznego i to do 3 miesięcy pobytu za granicą.

Co gorsza, karta EKUZ pokrywa tylko niezbędne koszty leczenia, a już za transport chorego do kraju należy zapłacić indywidualnie.


Czy wiesz, że ubezpieczenie zdrowotne w euroKV możesz wykupić na odległość?

 

- WhatsApp

- Messenger

- e-mail 

- telefon

 

Tych narzędzi używamy do obsługi ubezpieczeń dla opiekunek.

Ubezpieczenie zdrowotne bez wychodzenia

z domu? z euroKV to możliwe !

Uważaj na zapisy polskich umów ubezpieczeniowych - to może dużo kosztować !

Na rynku pojawiają się oferty polskich ubezpieczycieli, które jednak zwykle mają pewien kruczek w umowie. Polega on na tym, że ubezpieczenie co prawda pokryje podstawowe zabezpieczenie medyczne, ale zaraz potem ubezpieczony jest transportowany do Polski i tu kończy się odpowiedzialność ubezpieczyciela, a zaczyna się odpowiedzialność chorego, który przecież zwykle nie ma ubezpieczenia w Polsce. W takim wypadku chory musi leczyć się na własny koszt. To może być bardzo kosztowne.

Opiekunka musi być zdrowa

By zarabiać dobrze jako opiekunka w Niemczech, musisz być zdrowa !


Praca w charakterze opiekunki seniora w Niemczech wymaga nie tylko siły psychicznych ale i fizycznych. Twój stan zdrowia jest w tej pracy kluczowy.  Nie możesz pozwolić sobie na chorobę, a gdy ta nadejdzie  skorzystaj z niemieckiej służby zdrowia bez opłat. Jest to możliwe dzięki posiadanemu ubezpieczeniu zdrowotnemu, które musisz posiadać jako osoba pracująca za granicą.  Co daje ubezpieczenie zdrowotne dla opiekunek, wykupione w euroKV?

Ubezpieczenie zdrowotne 3 w 1 w tym OC + NW już od 30 €/miesiąc

  • dostęp do leczenia ambulatoryjnego  i szpitalnego

  • krótkie terminy wizyt u specjalistów

  • pokrycie kosztów leków

  • transport chorego nawet do Polski


Korzyści z ubezpieczenia

w euroKV

Niskie konkurencyjne ceny
3 ubezpieczenia - 1 cena

Czy wiesz, że ubezpieczenie zdrowotne wykupione w euroKV to tak naprawdę pakiet 3 ubezpieczeń w jednej cenie?

W ramach ubezpieczenia zdrowotnego otrzymujesz także, zupełnie GRATIS:

ubezpieczenie OC - ochrony cywilnej

ubezpieczenie NW - nieszczęśliwych wypadków

I to wszystko już od 1 €/dziennie !!!

Aplikacja mobilna GRATIS
Tego jeszcze nie było, u nas TAK
.

euroKV ubezpiecza nowocześnie i dba o swoich Klientów.  Każda opiekunka seniora, który wykupi u nas ubezpieczenie zdrowotne, otrzyma do niego aplikację mobilną GRATIS do jego obsługi. Masz telefon a w nim całość informacji dotyczących obsługi ubezpieczenia. Nie martwisz się o nic dzięki nowoczesnej technologii.

Karta ubezpieczeniowa EuroKV
Karta Gratis

Dzięki karcie ubezpieczeniowej euroKV nie musisz już pamiętać numeru swojej polisy oraz masz pod ręką wszystkie dane kontaktowe, pomocne w momencie choroby. U lekarza czy w szpitalu okazujesz kartę i nic więcej. Prawda, że to proste?

Gewerbe - firma dla opiekunki 

01

Firma gewerbe w Niemczech - korzystny wybór dla opiekunki 

Zastanawiając się nad formą, w jaki sposób będziesz pracować w Niemczech w charakterze opiekunki seniora, warto rozważyć założenie własnej firmy - jednoosobowej działalności gospodarczej zwane w Niemczech gewerbe.

Tym, co przemawia na korzyść posiadania firmy w Niemczech to nie tylko swoboda gospodarcza i samodecydowanie o pracy i przyjmowanych zleceniach, ale i liczne korzyści, na jakie może liczyć każdy przedsiębiorca w Niemczech.

Prowadząc firmę w Niemczech możesz liczyć na: wysoką kwotę wolną od podatku, zasiłki, ulgi podatkowe oraz możliwość dofinansowania Twojej działalności.

A dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu, jakie każdy przedsiębiorca w Niemczech musi mieć wykupione zyskujesz nieograniczony dostęp do niemieckiej służby zdrowia, plasującej się w pierwszej trójce jeżeli chodzi o kraje europejskie.

02

Gewerbe bez meldunku dla opiekunki

Nawet jeżeli nie posiadasz adresu zameldowania w Niemczech, wciąż możesz liczyć na prowadzenie własnej działalności jako opiekunka seniora. Skorzystaj z usługi użyczenia adresu zameldowania, oferowanej przez naszą spółkę-siostrę Carebiuro i ciesz się statusem przedsiębiorcy w Niemczech.

03

Brak ubezpieczenia w Niemczech 

Prawo europejskie oraz wewnętrzne niemieckie stanowi, że każdy cudzoziemiec przebywający na terenie tego kraju winien posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne. Gdy pracujesz lub prowadzisz firmę jako opiekunka seniora, tym bardziej musisz zwrócić uwagę na fakt, że już w momencie wjazdu do Niemiec musisz posiadać ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych. Konsekwencje pozornych oszczędności, związanych z zaniechaniem posiadania ubezpieczenia zdrowotnego mogą być więcej niż kosztowne. Za brak ubezpieczenia zdrowotnego grożą Ci sankcje administracyjne i prawne, nie wspominając o kosztach finansowych leczenia, które musisz ponosić z własnej kieszeni. A te potrafią być naprawdę wysokie i niejedną opiekunkę bez ubezpieczenia doprowadziły do finansowej ruiny.

Bądź odpowiedzialna, ubezpieczenie zdrowotne to tylko 30 €/miesiąc, a korzyści są niepoliczalne.

Dla Twojego spokoju, zdrowia i komfortu psychicznego wykup ubezpieczenie zdrowotne w euroKV.Jak się szybko ubezpieczyć?

w euroKV !

 

Udało Ci się załatwić pracę w Niemczech jako opiekunka seniora w Niemczech? Spakowana, bilet kupiony? A ubezpieczenie zdrowotne? No tak, nie pomyślałaś. To błąd. Wiedz, że musisz mieć ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech od momentu wjazdu i rozpoczęcia pracy. Nie ulegaj pokusie pozornej oszczędności - możesz wykupić ubezpieczenie zdrowotne w euroKV już za 30 €/miesiąc i nie martwić się o leczenie w Niemczech.

Albo...możesz liczyć na szczęście i potem żałować, że za każdą wizytę, każdy lek będziesz płacić z własnej kieszeni setki albo tysiące €.

Wybór jest chyba oczywisty. Więc skontaktuj się błyskawicznie z euroKV - możesz mieć tanie, kompletne ubezpieczenie w ciągu 15 minut od kontaktu.

Oszczędzaj na kosztach leczenia

z ubezpieczeniem w euroKV

Nawet najzdrowszym osobom zdarzają się infekcje, konieczność skorzystania z pomocy stomatologa, czy wizyty u rehabilitanta. A co dopiero gdy dopadnie nas ciężka choroba, która będzie wymagać zaawansowanego, szpitalnego leczenia albo nawet transportu chorego do Polski? Opiekunko seniora, nie oszczędzaj na ubezpieczeniu zdrowotnym - ono Cię ustrzeże przed wydatkami z własnej kieszeni na leczenie w Niemczech.

Koszty służby zdrowia w Niemczech znacznie różnią się od Polski. Służba zdrowia jest na najwyższym poziomie, ale koszty leczenia też. Rozwiązaniem jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego w euroKV.

Mamy ubezpieczenia już od 1 € dziennie.