CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Karta dla EuroKV

Karta ubezpieczeniowa euroKV GRATIS


Czy wiesz, że każda osoba, która zaopatrzy się w ubezpieczenie zdrowotne w euroKV otrzymuje zupełnie GRATIS kartę ubezpieczeniową do obsługi jego ubezpieczenia ?

Wraz z plastikową kartą otrzymujesz:

 1. ubezpieczenie spełniające warunki ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech - pełen dostęp do niemieckiej służby zdrowia
 2. ubezpieczenie, dzięki któremu leczysz się w Niemczech, a nie jesteś wywożony do Polski
 3. na karcie masz telefony kontaktowe do doradców euroKV, którzy pomogą Ci w sprawach obsługi ubezpieczenia w momencie podjęcia leczenia
 4. na karcie masz numer polisy, którego nie musisz pamiętać - wystarczy go przekazać lekarzowi lub rejestracji w szpitalu


Rejestracja Gewerbe dla budowlanki w Niemczech 

meldunek

firma budowlana meldunek

By założyć firmę budowlaną w Niemczech, musisz posiadać meldunek dla swojej działalności. W tym celu warto rozważyć propozycję skorzystania z usługi umowy użyczenia adresu zameldowania w Carebiuro. To w pełni legalna usługa, pozwalająca na rejestrację firmy budowlanej w Niemczech.

rejestracja

wniosek rejestracyjny

Jeżeli nie znasz języka niemieckiego i obawiasz się nieprawidłowości w wypełnieniu wniosku rejestracyjnego Twojej firmy w Niemczech, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w Carebiuro. Skompletujemy za Ciebie niezbędne dokumenty, wypełnimy i złożymy wniosek, dopilnujemy wszystkich formalności.

podatki

niskie podatki ? o tak !

Obawiasz się wysokich podatków Twojej firmy budowlanej w Niemczech? Niesłusznie - z pomocą doradców finansowych  Carebiuro, biegłych w niemieckich ustawach i podatkach, możesz być pewien, że Twoje podatki będą minimalne a może nawet nie zapłacisz ani 1 € podatku.

zdrowie

leczenie w Niemczech

Przedsiębiorca prowadzący firmę budowlaną w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz firmę budowlaną - koniecznie sięgnij po niedrogie a skuteczne ubezpieczenie zdrowotne w euroKV.

Dlaczego Care-online


 • mamy najkorzystniejsze cenowo składki ubezpieczeniowe dla wszystkich branż w Niemczech
 • ubezpieczamy Polaków w Niemczech od wielu lat, co pozwoliło nam na poznanie preferencji naszych rodaków, dotyczących specyfiki niemieckich ubezpieczeń zdrowotnych 
 • dobieramy ubezpieczenia zdrowotne indywidualnie - razem z Klientem ustalamy skalę jakości ubezpieczenia, zakres świadczeń i motywację finansową
 • nie sprzedajemy tylko ubezpieczeń, jesteśmy z naszym klientem przez cały czas obowiązywania ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

Nasza oferta w liczbach

 

 • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
 • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
 • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
 • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka                   w Care-online

 

Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

Gewerbe dla budowlanki


W Carebiuro szybko i sprawnie założysz gewerbe - jednoosobową działalność gospodarczą w branży budowlanej w Niemczech. Wystarczy jeden telefon, e-mail, rozmowa bez wychodzenia z domu na WhatsApp z naszym doradcą i masz firmę.

Gewerbe dla opiekunki


Polskie opiekunki seniora w Niemczech są coraz bardziej świadome swojej wartości. Dlatego też coraz częściej decydują się na pracę we własnej firmie. Gewerbe dla opiekunki to świetne rozwiązanie jeżeli nie chcesz się dzielić przychodami z agencją pośrednictwa.

Gewerbe dla transportu


Chcesz świadczyć usługi transportowe na terenie Niemiec? Rób to legalnie i z korzyścią dla Twojego budżetu. Dzięki założeniu gewerbe transportowej w Niemczech możesz nie tylko poczuć się jak prawdziwy niemiecki przedsiębiorca ale mieć z tego liczne profity.

Gewerbe dla handlu internetowego


Amazon, eBay? Polacy handlują na tych platformach coraz szerzej. Pomyśl, czy nie warto pozyskać nowego bogatego klienta z niemieckiego rynku. Pomoże Ci w tym założona w Niemczech gewerbe - jednoosobowa firma, która pozwoli Ci na sprzedaż w DE.

Kto może założyć firmę budowlaną w Niemczech

zostań niemieckim przedsiębiorcą budowlanym - to proste

By założyć firmę budowlaną w Niemczech od strony formalnej, należy spełnić kilka warunków, które pozwolą na legalne prowadzenie firmy branżowej:

 1. należy być osobą pełnoletnią w momencie składania wniosku (okazanie dowodu osobistego lub paszportu jest obowiązkowe)
 2. należy posiadać meldunek lda firmy w Niemczech
 3. należy przedstawić koncesje, świadectwa, dyplomy, potwierdzające kompetencje w wybranym zawodzie branży budowlanej (nie jest potrzebne pozwolenie na pracę, ale należy udowodnić, że posiadamy doświadczenie zawodowe jako murarz, dekarz, elektryk czy fliziarz)
 4. należy dokonać rejestracji działalności poprzez złożenie wypełnionego wniosku w wybranym urzędzie gminy, w landzie, w którym będziemy zameldowani

rejestracja w izbie rzemieślniczej 

Czy wiesz, że każdy specjalista branży budowlanej w Niemczech, prowadząc swoją firmę ma obowiązek rejestracji w niemieckiej izbie branżowej? Nie potrzebujesz pozwolenia na pracę, ale musisz się wykazać doświadczeniem i kompetencjami w zawodzie budowlańca. Carebiuro wyręczy Cię w pozyskaniu członkostwa w wybranej izbie rzemieślniczej.

ubezpieczenie dla gewerbe budowlanej

Masz już firmę budowlaną w Niemczech? Pomyśl o ubezpieczeniu zdrowotnym, które będzie Ci niezbędne na czas jej prowadzenia.  Możesz wybrać pod pewnymi warunkami ubezpieczenie państwowe lub dogodne ubezpieczenie prywatne.

Biuro rachunkowe

polsko- niemieckie

pełna opieka nad finansami Twojej firmy

w Niemczech


Jesteś specjalistą w swojej branży? prowadzisz firmę w Niemczech? zapewne nie potrafisz i nie masz czasu na bieżącą działalność księgowo-administracyjną. Jest na to sposób, powierz opiekę nad rozliczeniami i księgowością Twojej firmy w Niemczech specjalistom Carebiuro i bądź spokojny o Twoje sprawy księgowe. Co zapewnia Carebiuro?


 • pełną księgowość firm w Niemczech

 • rozliczenia podatkowe

 • optymalizację księgową

 • doradztwo w zakresie finansów i księgowości

 • korespondencję urzędową oraz reprezentację przed urzędem finansowym Finanzamt


Potrzebujesz sprawnego polsko-niemieckiego biura księgowego? Zapytaj doradcę Carebiuro jak możemy Ci możemy pomóc w prowadzeniu firmy w Niemczech, niezależnie od branży.

Koszt prowadzenia działalności gospodarczej

w branży budowlanej to tylko 50 €/miesięcznie

Dam meldunek w Niemczech

01

meldunek w Niemczech - to proste

Umowa użyczenia adresu zameldowania w Niemczech to usługa, jaką oferuje Carebiuro wszystkim osobom pragnącym prowadzić firmę w tym kraju.

W Niemczech możesz uzyskać meldunek posiadając umowę wynajmu lokalu, mieszkania, lub  skorzystać z umowy użyczenia adresu zameldowania dla gewerbe czy innej formy działalności, który dajemy Ci w pakiecie z obsługą administracyjną i korespondencji przychodzącej na Twój niemiecki adres firmowy.

02

z meldunkiem do rejestracji firmy

Masz meldunek dla Twojej firmy w Niemczech? To już połowa sukcesu ! A nawet gdy nie masz to nadal nic nie stoi na przeszkodzie byś założył firmę w Niemczech. Zgłoś się do Carebiuro, a my nie tylko użyczymy Ci meldunku dla firmy ale i zarejestrujemy Ci działalność w Niemczech bez zbędnych formalności.

03

meldunek = korzyści

Jeżeli planujesz rozpocząć pracę w Niemczech to ze wszech miar godną rozważenia jest propozycja założenia własnej działalności i pracy na własny rachunek.

Wbrew pozorom rejestracja firmy w Niemczech nie wymaga dużych nakładów finansowych i może przyczynić się do licznych korzyści, jakie będzie czerpać przedsiębiorca z faktu posiadania firmy za granicą. By skutecznie rozpocząć legalną działalność w Niemczech, musisz zarejestrować firmę w niemieckim urzędzie gminy właściwym dla miejsca Twojego zameldowania, zarejestrować się jako podatnik czyli pozyskać numer identyfikacji podatkowej oraz wykupić aktualne w Niemczech ubezpieczenie zdrowotne.