CARE ONLINE 

UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE DLA POLAKÓW W NIEMCZECH

+49 2171 7769612

Zalety ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech

Gdzie szukać taniego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech? 

Jeżeli tanie ubezpieczenie zdrowotne to tylko z euroKV. Jesteśmy pewni, że zadowolimy naszą ofertą najbardziej wymagających Klientów – skorzystaj z naszej oferty, tak jak zrobiły to setki polskich Klientów przed Tobą. Twoja satysfakcja – naszym celem. Zapraszamy do skorzystania z usług euroKV !

Zalety wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pośrednictwem euroKV.

Obsługujemy ubezpieczenia w sposób nowoczesny ! do dyspozycji ubezpieczonego oddajemy:

plastikową kartę ubezpieczeniową do identyfikacji w trakcie korzystania z usług medycznych

aplikację na telefon

wszystkie taryfy bez dopłat

bezgotówkowe rozliczenia kosztów leczenia

płatność ubezpieczenia bez konieczności posiadania konta w DE – możliwy przelew z PL

Nie oszczędzaj na ubezpieczeniu, to pozorna oszczędność. Już dziś wykup ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. 

Ubezpieczenie zdrowotne od 1 €/dziennie 

Co oferuje Care-online

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA GEWERBE

Każdy właściciel firmy gewerbe w Niemczech musi posiadać ubezpieczenie zdrowotne. Wykaż się odpowiedzialnością, wykup już dzisiaj ubezpieczenie, by uniknąć kosztów własnych leczenia gdy nie płacisz składek.

50 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA BUDOWLANKI

Branża budowlana cechuje się szczególnie dużą liczbą urazów, które wymagają natychmiastowego zaopatrzenia medycznego. Gdy nie masz ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech za pomoc medyczną płacisz sam. 

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA OPIEKUNKI

Tanie, skuteczne, dostępne od ręki, kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne dla opiekunki seniora znajdziesz w euroKV. Nie ryzykuj brak ubezpieczenia, o Twojej stabilności zawodowej decyduje Twój stan zdrowia. Wykup ubezpieczenie zdrowotne już dziś.

30 €/miesiąc

UBEZPIECZENIE DLA ZAMELDOWANYCH

Polak zameldowany w Niemczech musi posiadać aktualne ubezpieczenie zdrowotne, pochodzące z niemieckiej kasy chorych. Masz meldunek w Niemczech obowiązkowo się ubezpiecz, w Twojej sytuacji EKUZ nie działa.

Kiedy muszę wykupić ubezpieczenie 

Każdy cudzoziemiec, a więc i Polak przybywający do Niemiec musi legitymować się aktualnym ubezpieczeniem zdrowotnym.

To musi być ważne już w momencie wjazdu do Niemiec.

Jeżeli przyjeżdżamy do Niemiec w celach turystycznych wystarczającym ubezpieczeniem będzie karta EKUZ, czyli dowód na to, że regulujemy w Polsce składki i możemy być objęci na podstawie europejskich przepisów o wzajemnych świadczeniach zdrowotnych leczeniem w Niemczech.

W przypadku gdy nasz pobyt w Niemczech jest dłuższy niż 3 miesiące - karta EKUZ przestaje działać i mamy obowiązek wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego w niemieckiej kasie chorych.

Szczególnie obowiązek ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech dotyczy osób, które tam są zameldowane, uczą się, podejmują pracę lub zakładają własną firmę. Pamiętaj ! bez aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego w Niemczech grozi Ci wydalenie do Polski w przypadku kontroli niemieckich służb np. Zollamt.


Nasza oferta w liczbach

 

  • 99% naszych Klientów to Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech
  • 95 % naszych Klientów poleca nasze ubezpieczenia innym Polakom w Niemczech
  • 50% czasu w firmie poświęcamy na wyszukiwanie nowych, dogodnych ofert dla naszych Klientów
  • 1 € dziennie tyle wynosi najtańsza składka                   w Care-online

 

Niemiecka służba zdrowia poleca ubezpieczenia z Care-online

dr Martin Schulz / dentysta

 

Moimi pacjentami jest bardzo wielu Polaków, którzy wykupili ubezpieczenie zdrowotne w Care-online. Dzięki temu mogą bez dodatkowych opłat korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych w moim gabinecie.

dr Laura Steiner / pediatra

 

Rodzice polskich dzieci mieszkających w Niemczech dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online korzystają z mojego leczenia bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. 

Martha Heckmann / dyrektor szpitala


Pacjentami mojego szpitala bardzo często są Polacy, mieszkający i pracujący w Niemczech. Dzięki ubezpieczeniom zdrowotnym wykupionym w Care-online ich leczenie przebiega sprawnie, a pacjenci są zadowoleni.

dr Patrick Fischer / ginekolog

 

Coraz więcej Polek, mieszkających w Niemczech korzysta z moim porad medycznych. Rocznie prowadzę kilkadziesiąt ciąż polskich matek. Mogą sobie pozwolić na moją specjalistyczną pomoc medyczną dzięki ubezpieczeniu.

PRYWATNE UBEZPIECZENIE TAŃSZE OD PAŃSTWOWEGO

SPRAWDŹ KORZYSTNĄ OFERTĘ UBEZPIECZENIA DLA GEWERBE

W przypadku prywatnego ubezpieczenia w Niemczech składki ustalane są indywidualnie na podstawie wieku, płci, stanu zdrowia i zakresu ubezpieczenia, co powoduje, że mogą się okazać niższe niż w państwowej kasie chorych Koszty leczenia są refundowane, tzn. otrzymany w gabinecie lekarskim rachunek przekazuje się firmie ubezpieczeniowej. Sprawdź już dzisiaj korzystne ubezpieczenie zdrowotne dla gewerbe w Niemczech i ciesz się nieograniczonym dostępem do niemieckiej służby zdrowia

UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE  DLA GEWERBE

zawiera też OC oraz NW

a wszystko za 1 € dziennie

Odpowiedzialny właściciel gewerbe troszczy się o swoje ubezpieczenie 

Wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego przez właściciela gewerbe w Niemczech musi nastąpić w momencie założenia firmy. Każdy dzień zwłoki z wykupieniem ubezpieczenia oznacza wysokie kary i odsetki od niezapłaconych wcześniej składek oraz niebezpieczeństwo ponoszenia kosztów leczenia z własnej kieszeni.

Masz gewerbe - wykup ubezpieczenie

Po więcej informacji oraz tanie polisy ubezpieczeniowe dla gewerbe w Niemczech zapraszamy do doradców ubezpieczeniowych jednej z najstarszych na rynku kancelarii doradztwa ubezpieczeniowego działającej w Niemczech i specjalizującej się w obsłudze Polaków pracujących i prowadzących firmy w Niemczech.

KONSEKWENCJE BRAKU UBEZPIECZENIA

BRAK UBEZPIECZENIA - TO MOŻE DUŻO CIĘ KOSZTOWAĆ


Cudzoziemcy, którzy mieszkają w Niemczech, są tam zameldowani, pracują lub prowadzą firmę jeżeli nie opłacają składek na ubezpieczenie muszą liczyć się z:


  brakiem możliwości prowadzenia zarejestrowanej działalności gospodarczej

►    brakiem dostępu do bezpłatnej służby zdrowia

koniecznością regulowania wszystkich kosztów leczenia z własnej kieszeni

koniecznością uregulowania zaległych składek z odsetkami

   deportacją do Polski w związku ze złamaniem prawa, które jednoznacznie mówi, że osoba mieszkająca w Niemczech musi mieć aktualne ubezpieczenie


PAŃSTWOWE UBEZPIECZENIE NIE DLA KAŻDEGO

01

TYLKO JAKO KONTYNUACJA ZUS 

Państwowe ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest dostępne tylko dla tych Polaków, którzy nie mają długiej przerwy pomiędzy płaceniem składek na ZUS a wykupieniem ubezpieczenia w niemieckiej, państwowej kasie chorych. Jest to weryfikowane indywidualnie przez niemiecką kasę chorych z polskim NFZ.

02

SKŁADKA OD DOCHODÓW 

Składka w państwowej kasie chorych jest obliczana od wysokości naszych dochodów w Niemczech. To sprawia, że składka w państwowej kasie chorych jest często o wiele wyższa w prywatnej kasie, a nie refunduje wszystkich kosztów leczenia w Niemczech.

03

NIE POKRYWA WSZYSTKICH KOSZTÓW

Państwowa kasa chorych w Niemczech pokrywa koszty leczenia i zabiegów medycznych ale także na ograniczonych zasadach. Mało tego, pacjent jest zmuszony do dopłat do niektórych usług medycznych np. 10 €/dzień pobytu w szpitalu. Państwowe ubezpieczenie częściowo lub wybiórczo pokrywa też koszt pewnych zabiegów np. ograniczenia kwotowe zabiegów stomatologicznych, za resztę musi płacić pacjent indywidualnie.